Gintarė įstojo į “Žmonių, iš kurių pavogė mobiliuosius telefonus” klubą

Vasario pradžioje naują albumą “Sparnai tavo sielai” pristatysianti Gintarė liūdnai juokauja, kad dabar ir ji jau gali “pasigirti” naryste “Žmonių, iš kurių pavogė mobiliuosius telefonus” klube.

Savo mobilųjį telefoną šios savaitės pradžioje Gintarė prarado ypač apmaudžiai.

“Išlipau iš automobilio draugei padėti iškrauti daiktus iš bagažinės, ir nepastebėjau, kaip iš kišenės iškrito telefonas. Atsisėdusi prie vairo ir bandydama apsisukti, pamačiau, jog jis guli gatvėje. Ir staiga – šast, pribėgo kažkoks paauglys, stvėrė telefoną ir spruko į tarpuvartę. Dar bandžiau vytis, bet kur tokį greituolį pavysi”, - apmaudo neslėpė Gintarė.

Tad prieš Kalėdas dovanų svajojusi gauti naują mobilųjį telefoną, dainininkė pati turėjo jį įsigyti.

“Labiausiai gaila, kad dabar likau be daugybė kontaktų, kuriuos vėl susirankiosiu turbūt tik per kokį pusmetį.Visą laiką, klausydamasi, kaip dejuoja mobiliuosius telefonus praradę pažįstami, gūžčiodavau pečiais. Tačiau dabar pati įsitikinau, kad be mobiliojo telefono šiais laikais – kaip be rankų”, - sakė Gintarė. – Beje, kaip tik praėjusią savaitę skaičiau horoskopą, kuris šios savaitės pradžioje žadėjo nemalonumus. O dar kalbama, kad horoskopais neverta tikėti!”

“Radiocentro” apdovanojimai 2005”. Gintarė prognozuoja, kad geriausia metų atlikėja taps Geltona.


   

Facebook comments