Graffiti narys išgarsėjo kaip masažo specialistas

Grupės Graffiti narys Worms‘as netikėtai išgarsėjo ne tik kaip muzikantas, bet ir kaip puikus masažuotojas. Gandas apie gana pikantišką Worms‘o hobį netruko pasklisti ir tarp Graffiti gerbėjų, todėl į grupės koncertus pradėjo rinktis vis daugiau ir daugiau merginų.
„Mes jau senokai buvome pastebėję, jog po koncertų Worms‘ą apsupa didžiausias būrys dailiosios lyties atstovių. Vis bandėme atspėti mūsų bosisto populiarumo priežastį, kol galų gale keletas merginų tiesiai šviesiai mūsų paklausė, ar būtų įmanoma patekti į Worms‘o masažo seansą“, - pasakojo kiti du Graffiti nariai Lava ir Klaidas.
Pats Worms‘as nebuvo linkęs atvirai papasakoti apie savo pomėgį, tačiau užsiminė, jog užsiimti tokia veikla jį paskatino pažintis su profesionalia masažuotoja.
„Ji man atskleidė, kaip maloniai gali nuteikti nors trumpas masažo seansas. Tai iš tikrųjų nepakartojamas jausmas, todėl ir pats masažuoti pradėjau tik todėl, kad galėčiau pamaloninti savo draugus ir pažįstamus“, - sakė Worms‘as, tvirtindamas, jog savo gerbėjų tik dėl populiarumo tikrai nemasažuos.


   

Facebook comments