"Grammy" apdovanojimuose - J.Lo ir jos vyro duetas

Jennifer Lopez artėjančių „Grammy“ apdovanojimų metu atliks bendrą dainą su savo vyru Marc‘u Anthony.

1998-aisiais Anthony laimėjo „Grammy“ statulėlę, o šiais metais taip pat yra nominuotas geriausio Lotynų Amerikos muzikos stiliaus albumo ir geriausio metų ‚salsa/merengue‘ stiliaus disko kategorijose. Trečiuoju Lopez vyru jis tapo 2004-ųjų birželį.

Vasario 13-ąją įvyksiančioje apdovanojimų ceremonijoje bus galima išgirsti ir daugiau bendrų dainų – Bono, Stevie Wonder‘is, Norah Jones ir Alicia Keys kartu atliks „The Beatles“ kūrinį „Across The Universe“. Šis darbas po apdovanojimų bus išleistas ir singlo pavidalu, o visos už jį gautos lėšos skirtos padėti nuo cunamio Pietryčių Azijoje nukentėjusiems žmonėms.

Apdovanojimų šou metu taip pat bus galima išvysti grupių „U2“, „Green Day“ bei atlikėjų Alicios Keys ir Kanye West pasirodymus, praneša „BBC‘.

Net septynias pomirtines statulėles pretenduoja gauti garsusis Ray Charles‘as. Alicia Keys ir Usher‘is abu paminėti net aštuoniose kategorijose.

Kanye West‘as, reperis, kuris pirmauja apdovanojimuose su 10-čia nominacijų, koncertuos kartu su John‘u Legend‘u, Mavis‘u Staples‘u ir „The Blind Boys of Alabama“.


   

Facebook comments