Grupė „Gyvai“: 9-ieji gyvavimo metai, 4-asis albumas (+ audio)

2011 m. gegužės 12 d., Vilnius. Apie gyvą alternatyvaus roko sceną Lietuvoje primena grupė „Gyvai“, išleidžianti naują savo albumą „– / +“, kurį pristatys šį penktadienį, gegužės 13 dieną, Vilniaus klube „Propaganda“.

Per devynerius grupės gyvavimo metus šis albumas – jau 4-asis. Muzikantai sako ilgai brandinę naujas dainas ir ieškoję naujų išraiškos priemonių. Tačiau „Gyvai“ išlaikė savo, melodingo roko, stilių, kurį naujajame albume paįvairina elektronika ir klasika. Albume „svečiuojasi“ džiazo trimitininkas Dominykas Vyšniauskas, elektroninės muzikos kūrėjas Corbie ir kiti.

Kodėl „– / +“? „Visos 13 albumo dainų yra ganėtinai skirtingos, bet dažnoje iš jų kalbame apie priešingybes: meilę ir vienišumą, vyrą ir moterį, gyvenimą ir mirtį, Dievą ir žmogų, Lietuvą ir pasaulį. Ir mes, grupės nariai, esam skirtingi ir net priešingi, tačiau iš priešingų polių randasi kažkas nauja“, – sako „Gyvai“ būgnininkas Joshas McClungas, šį kartą debiutavęs kaip įrašo garso režisierius.

„Gyvai“ jau išleido vieną naujojo albumo singlą „Amžinai gyvent“, kurio galima klausytis internete. Šiandien naująjį albumą reklamuoja dar viena daina, skirta, kaip sako grupės nariai, visiems šiuolaikiniams, laiko neturintiems žmonėms. Dainos „Nėra laiko“ .

Kiekvienas, atėjęs į albumo pristatymo koncertus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, galės jį įsigyti už ypač patrauklią kainą.


   

Facebook comments