Grupė "IR" pristato naują singlą „True Love“ (+ audio)

Šį spalį grupė „IR” išleido naują ilgai lauktą studijinį albumą „Believe“ ir pristato pirmą albumo singlą „True Love” - baladė yra siūloma Lietuvos radijo stotims.

Spalio viduryje oficialiai išleidę albumą muzikantai sulaukė nemažo demesio iš žiniasklaidos. Be daugybės nepriklausomų internetinių muzikinių portalų, dienraščių palankių vertinimų, albumą gerai įvertino ir Lietuvos Ryto muzikos apžvalgininkas R. Zilnys - „Believe” recenzijoje pavadino IR grupe, kuri „išdidžiai neša pasirinktą roko vėliavą” ir „tikrai nenuvils”, o pirmą singlą „True Love” apibūdino kaip „triuškinančia balade”.

Nesenai muzikantai grižo iš gastrolių Suomijoje ir ruošiasi albumo pritatymams Panevežyje, Kaune ir Vilniuje lakpričio pradžioje. Taip pat grupė „IR TV” svetainėje su gerbejais dalinasi autoriniais dokumentiniais filmukais, kuriuose užfiksuoti albumo kūrimo užkulisiai bei kelių dainų koncertas, atliktas ir nufilmuotas „gyvai” studijoje.

Iki šiol IR išleido 3 albumus, be daugelio kitų apdovanojimu du kartus pelnę „Geriausios roko grupės” vardą A.LT alternatyvios muzikos apdovanojimuose, su koncertais apkeliavo puse Europos ir po truputi skverbiasi į Suomijos bei Lenkijos radijo eterius.

Įvertinkite: . Beje, nuo rytojaus šis kūrinys jau pretenduos ir į "Music.lt" lietuviškos muzikos .


   

Facebook comments