Grupė „SEL“ sudrebino Alytaus areną

Šeštadienio vakarą Alytuje prasidėjo „SEL“ koncertinis turas „Energija ateina“. Daugiau nei 4000 ištikimų fanų susirinko paklausyti atlikėjo kūrinių. Koncertas nudžiugino 300 vaikų iš Alytaus globos namų ir socialinės rizikos šeimų. Šiuos vaikus į koncertą kartu su renginių organizavimo kompanija „Diskoholikai” pakvietė labdaros projektuose vis aktyviau dalyvaujantis E.Dragūnas.

2011 metų lapkričio 19 diena bus neabejotinai įrašyta į Alytaus renginių istoriją – Alytaus arenos tvirtumą išmėgino 19-ąjį gimtadienį švenčianti grupė „SEL“. Brangiausias pietų Lietuvoje renginys nepaliko abejingų – po koncerto iš arenos plaukianti žmonių minia spinduliavo laime ir dalijosi puikiais įspūdžiais. Jau nuo rugpjūčio, žadėję įspūdingą šou „Diskoholikai“ savo pažadą išpildė - daugiau nei 5,5 tūkstančių žmonių minią stebino garso aparatūros gausa, vaizdo ir šviesų efektais kainavusiais beveik penktadalį milijono litų, gyvo garso pritariančiaisiais vokalistais, muzikantais, įsimintinais šokėjų pasirodymais.

Žiūrovus apšildė „G&G Sindikato” narys Pushaz kartu su Dj Justinez ir Yga, todėl ant scenos užlipus „SEL“ lyderiui Egidijui Dragūnui, minia jau šėlo. Publika atsidavė į atlikėjo rankas – kartu dainavo tiek naujas, tiek senas grupės dainas, audringai reagavo į šiltą E. Dragūno bendravimą. Nuskambėjus atlikėjo hitams „Aš tik vėjas“, „Perlai“, „Saulės miestas“ – minia pametė galvas – į viršų kilo tūkstančiai rankų, į ritmą judėjo kūnai, lūpos tarė mintinai žinomus žodžius ir vis prašė pakartoti, nenorėdami išleisti grupės nuo scenos. „Jei jis sugebės ant kojų sukelti tribūnas, tada koncertas bus pavykęs“, – teigė žiūrovas Simonas Račkauskas koncerto pradžioje. Žmonės tribūnose ir ložėse stovėjo jau nuo grupės pasirodymo vidurio. Turbūt neįmanoma sėdėti matant šokančią tūkstantinę minią ir girdint vieną sėkmingiausių Lietuvos šokių muzikos grupių atliekamą muziką.

Rengdamasis koncertui E.Dragūnas nepamiršo ir labdaringos veiklos – kartu su renginį organizavusiais „Diskoholikais“ atlikėjas artėjančių Kalėdų proga padovanojo 300 bilietų vaikų namuose ir socialinės rizikos grupės šeimose augantiems paaugliams. Kalbinti paaugliai teigė, kad liko sužavėti atlikėjo pasirodymu, nes tokio lygio koncerte dalyvavo pirmą kartą. Daugumos atsiliepimai buvo vien teigiami, koncertas suteikė begalę pozityvių emocijų ir leido pamiršti nelengvą kasdienybę. Paaugliai dėkoja už suteiktą progą pamatyti mėgstamo atlikėjo pasirodymą.

Po koncerto, pasiryžusius šėlti visą naktį, svetingai kvietė klubas „Čikaga“. Negalima nepaminėti fakto, kad kaip ir Alytaus arenoje, taip ir naktiniame klube buvo sumuštas lankytojų rekordas. Siekiant sutalpinti kuo didesnį skaičių žmonių buvo atidaryta antra klubo salė, deja visi norintys vis tiek netilpo. Laiminguosius soliniu pasirodymu džiugino „SEL“ apšildę Pushaz, Dj Justinez ir Yga.

„Pagaliau nereikia važiuoti į didesnį miestą, kad galėtum pabuvoti gerame koncerte. Alytus tokio renginio laukė ilgai ir pagaliau sulaukė. Aš sužavėta, šviesos efektai buvo puikūs, garsas irgi geras. Labiausiai patiko vienybės jausmas, kai visi kartu dainavom „Parašyk man laišką iš Paryžiaus“. Neapsakomas vakaras. Rengėjai šaunuoliai, taip ir toliau !”– sakė Ingrida Saldukaitė, paklausus kokie įspūdžiai išlikę po koncerto. Daugumos kitų pašnekovų nuomonės buvo labai panašios. Koncertas į Dzūkijos sostinę pritraukė ir Lietuvos sporto, bei politikos pasaulio žmonių. Faktai nenuginčijami – „Diskoholikai“ pažadus vykdo, Alytaus arena daugiau ar mažiau geba atlaikyti tokio mąsto renginius, o alytiškiai ištroškę aukšto lygio koncertų ir pramogų.

Alytiškiai teigė, jog šio koncerto dar ilgai nepamirš ir nekantriai laukia grupės “SEL” sugrįžtant! Kitas grupės koncertas bus Gruodžio 25 - tą dieną, Šiauliuose.

[i]Karolinos Bobinaitės inf.[/i]   

Facebook comments