Grupės „Mango“ merginos dalyvaus realybės šou

Iki grupės „Mango“ paskutinių koncertų likus mėnesiui, Klaipėdos dienraštis „Vakarų ekspresas“ rengia unikalų projektą – realybės šou, kurio metu visi grupės gerbėjai ir smalsuoliai galės pažinti trio nares neįprastu amplua. Vienos populiariausių grupių lietuviškos popmuzikos istorijoje narės įsileis dienraščio žurnalistus į savo gyvenimo užkulisius ir kas savaitę su skaitytojais dalysis aktualiausiais rūpesčiais, pamąstymais ir patirtimi.

Manote, jog pramogų verslo žmonių gyvenimas kupinas spindesio, lengvumo, o visi sunkumai jame susitvarko taip pat netikėtai, kaip ir kyla? Jau šį šeštadienį, sausio 26-ąją, dienraštyje „Vakarų ekspresas“ bei jo interneto svetainėje www.ve.lt ieškokite neišgalvotų ir nesurežisuotų „Mango“ istorijų, merginų kasdienio gyvenimo nuotraukų bei videoreportažų ir susidarykite savo nuomonę, kiek lengva yra lietuviškos popmuzikos žvaigždžių duona!
„Žiūrovai ir klausytojai mato profesinę atlikėjų gyvenimo pusę, kai su šypsenomis veiduose žengiame į sceną, kad pradžiugintume juos savo dainomis, užkrėstume gera nuotaika. Už scenos kadro lieka labai daug džiaugsmo ir liūdesio, juokų ir kivirčų, kvailysčių ir išminties... Sutikome dalyvauti projekte, nes žinome, kad kiekviena patirtis yra naudinga, o gyvenimo spalvų paletei pavydėtų kiekvienas dailininkas,“ – sakė grupės narės Rima, Vika ir Lina, kurios mano, kad toks projektas – puikus būdas naujai pažvelgti į save ir suteikti tokią galimybę aplinkiniams.

Repeticijos, susitikimai su gerbėjais, koncertai, gastrolės, pasivaikščiojimai po parduotuves, moteriški pasiplepėjimai, nesumeluotos emocijos, atsakymai į intriguojančius klausimus ir dar daugybė „Mango“ gyvenimo akimirkų – dienraščio „Vakarų ekspresas“ specialiajame projekte jau šį šeštadienį!

Mango baigiamieji koncertai įvyks:

Vasario 28 d. Kėdainiuose, klube „Vikonda“,
Vasario 29 d. Kaune, klube „Combo“,
Kovo 1 d. Vilniuje, „Forum Palace“,
Kovo 2 d. Klaipėdoje, „Žvejų kultūros rūmuose“,
Kovo 9 d. Šiauliuose, „Šiaulių arenoje“.


   

Facebook comments