Grybų kaimo ramybę drumsčia rokeriai

2008 m. liepos 18-25 dienomis Grybų dvaras ir jo apylinkės virsta muzikos ir dailės kūrybos dirbtuvėmis. Rokeriai „MARK“ kartu su grupe garsių Lietuvos menininkų visai savaitei įsikurs išvaizdžioje Grybų kaimo sodyboje, Švenčionių rajone, kur, padedant garso įrašų studijai „Ma-Ma Records“, muzikantai planuoja įrašyti 5-7 naujas dainas ir išleisti demonstracinį albumą.

Tuo pat metu sodyboje menininkai kurs dailės kūrinius, kurių fragmentai bus panaudoti „MARK“ albumo apipavidalinimui.

„Tai konceptualiai naujas požiūris, kuomet dainos įrašinėjamos ne užsidarius garso įrašų studijoje, o išsivežus reikiamą studijos įrangą bei instrumentus toli nuo miesto, gamtoje, kur kas įdomesnėje ir kūrybai palankesnėje aplinkoje“ – teigia „MARK“ vokalistas Marius Salynas. „Dauguma tik kalba apie tai, kad menas išsisėmė, kad jie pavargo nuo urbanistinės pop kultūros ir ieško kažko naujo, o mes nusprendėme ne kalbėti, o veikti. Išsivaduosime nuo sąstingio ir idėją paversime kūriniu“.

„MARK“ šiuo metu groja 3 muzikantai. Idėjų semiamasi iš Iggy Pop, Lou Reed, The White Stripes, David Bowie, Johnny Cash, Red Hot Chili Peppers kūrybos. „MARK“ koncertavo „Kultūros Tvarto“, „Rudstock“, „Wiosło Jaćwinga“ festivaliuose. 2007 m. su daina „I can give you the promise“ dalyvavo „Baltic New Music Chart“ konkurse. Radijo formato laikais kelios „MARK“ dainos aktyviai skambėjo radijo stočių eteriuose.


   

Facebook comments