"Guns N' Roses": "Naujas albumas šiuo metu yra pagrindinis mūsų prioritetas"

„Guns N' Roses“ teigia, jog naujo albumo, seksiančio po disko „Chinese Democracy“, įrašai dabar yra jų prioritetas.

Po penkiolikos metų pertraukos šeštąjį studijinį diską pristatęs kolektyvas jau baigė koncertinius įsipareigojimus, o gitaristas DJ Ashba atskleidė, jog jis kartu su projekto lyderiu Axl‘u Rose‘u šiuo metu aktyviai dirba prie septintojo albumo.

Naujame interviu gitaristas apie grupės planus sakė: „Galiu pasakyti, kad naujo albumo kūrimas yra absoliučiai svarbiausias mūsų prioritetas. Negaliu sulaukti, kada pradėsime darbus. Axl‘as turi tonas medžiagos, paruoštos darbui. Turiu omeny, jis sėdi savo viešbučio kambaryje ir valandų valandas man groja naują kūrybą. Aš ir pats parašiau virš dešimt dainų. Manau, dabar jau yra 12 kūrinių, kurie jam tikrai patinka.“

Ashba pridėjo, jog grupė nenori nustatinėti kažkokių tikslių datų, kada pradės darbus studijoje ar kada albumas bus išleistas. Jis teigė: „Negaliu pasakyti tikslios datos, nes nenoriu niekam suteikti klaidingos vilties. Tačiau visas kolektyvas tikrai pagrindiniu prioritetu laiko naujo albumo įrašus.“

Ir toliau netyla diskusijos apie tai, ar originali „Guns N' Roses“ sudėtis atsikurs įtraukimo į rokenrolo šlovės muziejų koncerte. Kol kas nei Axl‘as Rose‘as, nei Slash‘as tokios galimybės neišsižadėjo.

Balandžio 14-ąją dieną grupė į šį muziejų bus įtraukta kartu su „Faces“ / „Small Faces“, „Red Hot Chili Peppers“ ir „Beastie Boys“.   

Facebook comments