Hip-Hop‘o atgarsiai “Black Reel“ apdovanojimuose

Penktojoje kasmetinėje "Black Reel Awards" apdovanojimų ceremonijoje bus daug daugiau Hip-Hop'o akcentų, nei kada nors anksčiau. Šie apdovanojimai pagerbs juodaodžius žmones, praėjusiais metais pasižymėjusius kine ir televizijoje. Kino filmų kategorijoje iš viso varžysis 46 pretendentai. "Best Picture" nominacijoje gali nugalėti vienas iš trijų su Hip-Hop'u susijusiu filmų: "Tupac: Ressurection" su garsiuoju Tupac Shakur, "The Italian Job", kuriame vaidino Mos Def, ir "S.W.A.T.", kuriame galima išvysti LL Cool J.

"Aš didžiuojuosi, žinodamas tokias nominacijas," sakė Tim'as Gordon'as, vykdantysis "Black Reel Awards" vadovas. "Mūsų rinktinė komisija puikiai pasidarbavo, įtraukdama tarp pretendentų ir tokius filmus, kurie anksčiau buvo ignoruojami kitų komisijų."

Televizijos kategorijoje dėl apdovanojimų varžysis 28 pretendentai. "Angels in America" kovos dėl geriausio TV filmo titulo su "Sounder", "Good Fences" ir "Deacons of Defense".

Apdovanojimų ceremonija vyks Vašingtone vasario 24d. vietos laiku. Norintys paskutinę minutę atiduoti savo balsą už vieną ar kitą filmą, gali tai padaryti svetainėje, adresu www.reelimagesmagazine.com. Balsavimas baigiasi vasario 6d.


   

Facebook comments