Hip-hop‘o atlikėjas Tigris dalinasi naujausiu albumu „Džemas 2“ (+ audio)

Ar atsimeni kaip iš stiklainio slapčia kopinėdavai močiutės virtą džemą? Galėjai prisiekti, kad nė piršteliu jo nepalietei, bet tave visuomet išduodavo smaližiams būdingi įkalčiai. Močiutė nepykdavo, nusišypsodavo, nuvalydavo džemuotus skruostus ir atnešdavo dar vieną stiklainį... Kas galėtų susilaikyti nuo tokios saldžios nuodėmės? Juk kartais taip norisi švelniai gomurį glostančio saldėsio.

Vilniuje gyvenantis ir kuriantis atlikėjas Tigris prieš tris metus savo klausytojams jau pasiūlė porciją gurmaniško „Džemo“ (2009 m.). Lietuvoje žinomos hip-hop‘o grupės „Mental Crew“ narys šiais metais sugrįžta su dar vienu delikatesu – „Džemas 2”. Naujajame albume galėsite mėgautis skonių įvairove – 7 kūriniai ir du „oldskuliniu“ skambėsiu kunkuliuojantys intarpai.

Albumą gaubia pozityvi energija ir džiazu persmelktos melodijos. Klausytojai taip pat turės progą pasinerti į tirštą įvairios tematikos džemą: norite atsigaivinti alumi? Laisvai! Pakliūvate į įvairias situacijas ir nežinote kaip elgtis? Paaiškinsime! Per dantį traukiate madas besivaikančius? Mes taip pat! Gimėme tuo pačiu laiku? Turime apie ką pasikalbėti!

Pagrindiniam „Džemas 2” šefui Tigriui talkino ir prie burbuliuojančio puodo virėjų kepures dėvėjo muzikos kūrėjai Wtk, Mtw, Kshysiakas, Mdz ir trimitininkas Dominykas Rukšėnas. O mūzos? Kaip gi be jų? Skaniausius receptus į ausį pašnabždėjo Erika Lapajevaitė. Ji su Tomu Misevičiumi sukūrė nuotaikingą Džemo viršelį.

Tigrio naująjį albumą „Džemas 2” atsisiųsti galite .   

Facebook comments