Hokšila koncertuos Slovakijoje

Hokšila drauge su „B.J.Fighters“ spalio mėnesį išvyksta į Slovakiją, kur dalyvaus dvi savaites truksiančiame koncertų maratone agituosiančiame slovakus jungtis į Europos Sąjungą.

Renginyje pavadintame „Europos estafetė“ dar dalyvaus muzikantai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Maltos, Čekijos, Slovėnijos, Kipro.

Kaimynus latvius atstovaus Lietuvoje populiarus duetas Valters&Kazha.

„Mūsų sumanymas – pasikviesti po naujos ES šalies atstovą, kurie koncertuotų maždaug 10 koncertų įvairiuose Slovakijos miestuose. Prašymas tik vienas – bent kelios dainos turi būti atliktos sava kalba“, - renginio esmę apibūdino jo organizatorius Martinas Savašas.

„O man svarbiausia - keliauti. Jau ilgokai sėdžiu vienoje vietoje ir jaučiuosi neįprastai. Todėl gavęs kvietimą, ilgai negalvojau. Slovakijoje neteko būti, bus smagu pasivažinėti po šalį ir pamatyti, kaip nedideliuose miesteliuose gyvena paprasti žmonės. Grupės nariai taip pat nudžiugo išgirdę apie galimybę ištrūkti iš Lietuvos kelių savaičių „apmokamoms“ atostogoms“, - sakė Hokšila.

Šią savaitę Hokšila koncertuoja: 15 d. – Vilniuje, naujo prekybos centro atidarymo koncerte, 16 d. – Vilniuje, klube „Artistai“.


   

Facebook comments