Į atrankos dėl praktikos „Eurovizijoje“ finalą Stokholme pateko renginių organizatorė ir IT specialistas iš Lietuvos

Vilnius, balandžio 5 d. Į tarptautinės telekomunikacijų bendrovių grupės „TeliaSonera“ stažuotės „Eurovizijoje“ konkurso finalą pateko du dalyviai iš Lietuvos. Aktyvių jaunuolių laukia neįkainojama patirtis. Jie galės ne tik stebėti garsiausią ir profesionaliausią Europos dainų konkursą iš arti, bet ir prisidės prie jo organizavimo.

Dėl galimybės įgyti renginių organizavimo ir naujosios žiniasklaidos patirties „Eurovizijoje“ rungėsi 20-26 metų amžiaus jaunuoliai iš Švedijos, Suomijos, Norvegijos, Danijos, Ispanijos ir Lietuvos. Į konkurso finalą pateko po du dalyvius iš kiekvienos šalies. Jie balandžio 11 dieną Stokholme susitiks su profesionalia komisija, kuri nuspręs, kuriems jaunuoliams dovanoti stažuotę.

Iš Lietuvos į finalą pateko Vytauto Didžiojo Universitete viešosios komunikacijos magistratūroje studijuojanti Lina Armaitytė ir informacinių technologijų specialistas, Vilniaus Universiteto studentas, stažavęsis JAV, Tomas Mockus. Lina dirba reklamos agentūros renginių organizavimo srityje, Tomas kol kas aktyviai studijuoja ir domisi „Eurovizija“ nuo pirmųjų konkursų, kuriuose dalyvavo Lietuva. Lina kilusi iš Kauno, o Tomas į Vilnių studijuoti atvyko iš Panevėžio. Į SMS žinutėmis siųstus konkurso klausimus atsakinėjo ir dėl patekimo į finalą rungėsi apie 200 „Omnitel“ ir „Omnitel Extra“ vartotojų.

Unikalų „Eurovizijos praktikanto“ konkursą rengia didžiausia Šiaurės ir Baltijos šalių telekomunikacijų įmonių grupė „TeliaSonera“ ir jos narė Lietuvos mobiliojo ryšio rinkos lyderė „Omnitel“. Projekte taip pat dalyvauja „Nokia“ ir Europos transliuotojų sąjunga. Konkursas jungia muziką, mobiliąsias pramogas ir jaunimą.


   

Facebook comments