Į kovą prieš pertvarkomą "EMI" kompaniją stoja ir rokeriai "The Verve"

Rokeriai „The Verve“ prisijungė prie daugumos kompanijos „EMI“ atlikėjų ir grasina stabdyti būsimojo savo albumo pasirodymą.

Iš Vigano kilusi viena garsiausių britų roko grupių stoja į ilgą eilę atlikėjų, tarp kurių tokie vardai, kaip Robbie Williams‘as bei „Coldplay“. Visi jie protestuoja prieš leidybinės kompanijos keliamus ultimatumus.

Richard‘as Ashcroft‘as ir jo grupės nariai dabar patys pagrasino sulaikyti savo naujojo albumo kūrybą tol, kol iš kompanijos nesulauks garantijų dėl finansinio saugumo.

Itin nekantriai laukiamas naujasis kolektyvo albumas turėtų sekti po 1997-ųjų metų darbo „Urban Hymns“, o jo pasirodymas buvo numatytas birželio mėnesiui, tačiau po paskelbimo apie „EMI“ pertvarkymą, viskas priklauso tik nuo to, ką nutars pati grupė.

Kaip jau pranešta anksčiau, su sunkumais susiduriančiai kompanijai nugaras jau atsuko tokie atlikėjai, kaip „Radiohead“ bei Paul‘as McCartney. Jie tiesiog pasitraukė iš šios leidybinės firmos.

Bėdos prasidėjo, kai praėjusių metų gegužę įrašų gigantą už 3,2 milijardo svarų sterlingų įsigijo kompanija „Terra Firma“ ir pradėjo daryti savo pertvarkymus.


   

Facebook comments