Į Lietuvą atvyko italų muzikos legenda Riccardo Fogli

Penktadienio rytą Vilniuje nusileido italų muzikos žvaigždė Riccardo Fogli lėktuvas. Scenos veteranas su grupe šalyje surengs tris išskirtinius koncertus: jau šiandien su gerbėjais sveikinsis Kėdainių arenoje, o spalio 25 ir 26 dienomis džiugins Panevėžio „Cido“ arenos bei Kauno „Žalgirio“ arenos publiką, kuriems atliks populiariausius savo kūrinius.

Žavesiu trykštantis R. Fogli – vienas garsiausių Italijos atlikėjų. Šį kartą į Lietuvą jis atvyko su grupe „Love Italy band“. Širdžių ėdiku vadinamo dainininko muzika ir skleidžiama itališka dvasia visų koncerto lankytojų mintis nukels į siauras Italijos gatveles ir primins romantiškiausias gyvenimo akimirkas.

Ne pirmą kartą Lietuvoje koncertuosiantis atlikėjas išsidavė, jog Lietuva jam asocijuojasi tik su šilčiausiais prisiminimais. R. Fogli nekantrauja susitikti su Lietuvos publika ir visiems žada puikų reginį.

Italų muzikos pasididžiavimas R. Fogli pirmuosius žingsnius scenoje žengė būdamas vos 16 metų ir nuo to laiko bendradarbiauja su ryškiausiomis muzikos žvaigždėmis bei kompozitoriais, kuria muziką kino filmams ir teatro spektakliams. Ilgametę scenos patirtį turintis atlikėjas savo diskografijoje sukaupė dešimtis visiems puikiai pažįstamų hitų, kuriuos koncertų lankytojai išgirs jau spalio 25 d. Panevėžio „Cido”, o spalio 26 d. Kauno „Žalgirio“ arenose.

Bilietus į Riccardo Fogli ir grupės koncertus Panevėžyje ir Kaune platina „Tiketa“.


   

Facebook comments