Į muzikos pasaulį Justin'as Timberlake'as sugrįš kaip filmo garso takelio kūrėjas

Justin'o Timberlake'o gerbėjai, kurie pasiilgo jo dainų ir kuriems pabodo stebėti jį vaidinantį filmuose, turi progą džiaugtis. Tiesa, tai greičiausiai nebus saldžios pop baladės ar šokių aikštelės hitai, tapę neatsiejama jo įvaizdžio dalimi.

Kaip praneša "Hollywood Reporter", Timberlake'as ketina sukurti garso takelį kino juostai "The Devil and the Deep Blue Sea", kurioje vaidins jo sužadėtinė Jessica Biel.

Apie tai, jog į filmo kūrimą įsitraukia Timberlake'as, buvo paskelbta Kanų kino festivalio savaitėje. 31-erių metų muzikantas bei aktorius kurs filmo muzikinę temą bei bus pagrindinis žmogus, renkantis kitų atlikėjų dainas, tinkančias šiai juostai.

"The Devil and the Deep Blue Sea" filmavimo darbai turėtų prasidėti dar šiemet. Juostoje pasakojama istorija apie našlį ir jauną merginą, kurie pasistato laivą ir bando juo perplaukti Atlanto vandenyną.

Filmą režisuos Bill'as Purple'as, o aktoriais pasirinkti Jeffrey Dean'as Morgan'as, Chloe Moretz ir Jessica Biel, kuri pastaruosius penkerius metus yra Timberlake'o gyvenimo partnerė.

Tikimasi, kad šią vasarą juodu surengs vestuves.


   

Facebook comments