Į sceną "Arctic Monkeys" sugrįš jau kitų metų pradžioje

„Arctic Monkeys“ būgnininkas Matt‘as Helders‘as teigia, jog 2009-aisiais metais grupė sugrįš į sceną.

Nepaisant to, kad dar nebaigė trečiojo savo albumo įrašų, grupė ketina pasirodyti sausio mėnesį Australijoje vyksiančiame „Big Day Out“ festivalyje.

Kalbėdamas su „Daily Star“, Helders‘as teigė: „Mes suprantame, kad tai daryti nepabaigus albumo šiek tiek keista, tačiau nutarėme tai įgyvendinti, o apie visa kita pagalvoti po to, nes dar nesame pajutę, ką reiškia australiškoji vasara.“

Kaip pranešta anksčiau, pavadinimo kol kas neturintį trečiąjį savo albumą „Arctic Monkeys“ įrašinėja su „Queens of the Stone Age“ lyderiu Josh‘u Homme‘u.

Paklaustas, kaip skamba naujoji grupės kūryba, Helders‘as atsakė: „Tai neprimins to, kas buvo anksčiau, bet tai viskas, ką tikrai galiu pasakyti.“

Jis taip pat pažymėjo grupės lyderio Alex‘o Turner‘io bendro projekto su „Rascals“ atstovu Miles‘u Kane‘u, „The Last Shadow Puppets“, svarbą.

„Mačiau, jog Alex‘ui reikia sukurti tą albumą ir su mumis jis to nebūtų padaręs. Mes būtume sugadinę tas dainas. Kaip ten bebūtų, viskas vėl pajudės pirmyn kitąmet,” pridėjo jis.


   

Facebook comments