Ilgai tylėjęs reperis Sir Mix-A-Lot leis platinti savo įrašus internetu

Jau daugiau nei dešimtį metų savo karjerą tęsiantis Sietlo reperis/prodiuseris "Sir Mix-A-Lot", geriausiai žinomas, kaip hito "Baby Got Back", už kurį 1992-aisiais gavo Grammy statulėlę, atlikėjas, nuo sausio 8d. suteikia savo gerbėjams galimybę savo oficialioje interneto svetainėje perklausyti ar netgi atsisiųsti jo kūrinius naujosios "Weed" technologijos formatu. Naujoji technologija, kurią sukūrė "Shared Media Licensing" (SML), leis muzikos atlikėjams ne tik platinti savo kūrybą internetu, bet ir suteiks galimybę iš to pasipelnyti.

Dainos, užkoduotos, kaip Weed failai, gali būti klausomos tik Windows operacinėse sistemose, tačiau tai ne vienintelis limitas. Weed muzikinį failą už dyką bus galima perklausyti ne daugiau, kaip tris kartus. Po to klausytojas turi pirkti dainą, jei nori toliau jos klausytis. Nusipirkus dainą, jos galima klausytis trijuose skirtinguose kompiuteriuose, galima ją įrašytį į kompaktinį diską arba perkeltį į kompiuterinį muzikos grotuvą. Bet ši sistema turi daugiau privalumų, nei trūkumų, nes iš jos kiekvienas iš jūsų galite patys uždirbti pinigus. Tereikia nusipirkti dainą ir ją platinti: dalintis per P2P keitimosi failais programas, įdėti į nuosavą internetinį puslapį, nusiųsti kam nors e-paštu ir t.t., ir už tai jūs galite susilaukti piniginio atlygio. Daugiau informacijos rasite puslapyje http://www.weedshare.com/

John'as Beezer'is, SML prezidentas, sakė, kad Grammy apdovanojimą už hitą "Baby Got Back" gavęs reperis suteiks naujajai technologijai patikimumo. "Sir Mix-A-Lot sprendimas pasinaudoti dar tik kylančio Weed formato galimybėmis yra milžiniškas pripažinimas," sakė Beezer'is.

Sir Mix-A-Lot nutarė padaryti savo gerbėjams prieinamus naujojo albumo "Daddy's Home", kuris buvo išleistas praėjusių metų rugsėjį, kūrinius. Jei ir jūs norite išgirsti net šešis metus tylėjusį reperį, apsilankykite oficialioje jo svetainėje, adresu http://sirmixalot.info.


   

Facebook comments