„InCulto“ lyderį vilioja Lietuvos kaimas

Praėjusį sekmadienį ypač įnirtingoje kovoje palaužę liaudiškos muzikos propaguotojus „Sadūnus“, ekstravagantiškieji „InCulto“ neslepia, jog įveikti grėsmingus varžovus padėjo ne tik jų gretas papildęs būgnininkas Sergejus Makedonskis, bet ir tinkamai pasirinktas įvaizdis.

“Apsivilkę drobinius Lietuvos valstiečių marškinius mes turbūt atrodėme labiau artimi kaimui nei patys „Sadūnai“, - svarstė charizmatiškasis „InCulto“ lyderis Jurgis Didžiulis. – Tiesa, rengdamiesi šiai kovai norėjome gal net šokiruoti televizijos žiūrovus - pasirodyti ekranuose užsisegę tautiškus sijonus. Gaila, bet nepavyko jų išsinuomoti”.

Pasak Jurgio, jis vienodai geria jaučiasi ir vilkėdamas valstietiškus marškinius, ir karinę uniformą, o kartais, pokštaudamas, be jokių kompleksų gali užsisegti ir sijoną.

Pasibaigus dvikovai, „Sadūnų“ ir „InCulto“ muzikantai dar kurį laiką pabendravo, vilniečiai pažadėjo apsilankyti Sadūnų kaime ir galbūt net kažką bendro suregzti.

“Man patinka Lietuvos kaimai, agrarinis gyvenimas, - neslėpė Jurgis. – Su vienu draugu kažkada net galvojome: “Štai, kai būsime 45-erių, mesime visus darbus, važiuosime į kaimą ir auginsime kukurūzus bei bulves”.

Bombonešis Totto. Kaip seksis „Laurai & The Lovers” Eurovizijos konkurse?

Jurgis („InCulto“): “Laura su savo grupe tikrai pateks į finalą ir jame užims penktąją vietą”.


   

Facebook comments