„InCulto“ visiems linki gerų šv. Velykų! (+ video)

Grupė „InCulto“ nufilmavo velykinį sveikinimą, kurį skiria visiems Europos linksmų plaučių žmonėms! Prie kiaušinio paminklo Vilniaus centre muzikantai atliko perdarytą savo eurovizinės dainos „Eastern European Funk“ versiją, pavadintą „Easter Funk“ („Velykų fankas“), kurią jau galima išvysti internete.

„Velykos yra linksma, pavasariška šventė, todėl sveikiname visus europiečius, siunčiame jiems savo velykinį kūrinį, plojame per petį ir linkime daug skanių kiaušinių su majonezu“, – sakė „InCulto“ lyderis Jurgis Didžiulis, kuris ragina, šiuo nuotaikingu sveikinimu pasidalinti su visais savo draugais Lietuvoje ir užsienyje.

Iškart po šv. Velykų grupė „InCulto“ pradės savo europines gastroles. Jau kitą savaitę grupė nuvyks į Oslą, kuriame gegužės pabaigoje vyks 55-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas. Osle grupė pradės filmuoti savo internetinį nuotykių po Europą vaizdo dienoraštį, kurį bus galima išvysti oficialiame „Eurovizijos“ tinklapyje Lietuvoje: eurovizija.zebra.lt.

Balandžio ir gegužės mėnesiais muzikantai taip pat lankysis Kaukazo, Balkanų, Baltijos valstybėse, Rytų ir Centrinės Europos šalyse, britų salose. Gegužės 13-15 dienomis „InCulto“ surengs tris išleistuvių koncertus Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje, o balandžio viduryje pradžiugins visus muzikos gerbėjus išleista „Eastern European Funk“ kompaktine plokštele.


   

Facebook comments