Internetinėje erdvėje - naujas "Skamp" albumas ir tiesioginiai koncertai

Grupė „Skamp“ jau baigė savo naujo albumo „Kažką?!“ įrašus, kuris kompaktinio disko pavidalu bus išleistas dar šiais metais. Nekantriausieji jį jau gali paklausyti ir įsigyti visą ar atskiras dainas grupės svetainėje www.skamp.lt.

Tik pasirodžius atnaujintam grupės tinklalapiui trijulė žadėjo, kad jis bus interaktyvus ir savo pažadą tęsi. Nuo šiol kiekvieną pirmadienio vakarą SKAMP rengs tiesiogines transliacijas, tarp kurių bus Jam ar įrašų sesijos, akustiniai vakarai, solo koncertai, pasirodymai su kviestiniais svečiais ar tiesiog pokalbiai apie viską su gerbėjais ir draugais. „Tikimės, kad tai taps tradicija ir mūsų svetainės lankytojai kiekvieną savaitę galės pradėti su geros nuotaikos ir muzikos doze,“ – sakė Erica.

Užsiregistravusieji puslapyje turi galimybę bendrauti su grupe ar tarpusavyje online pokalbiuose bei išgirsti naujus demo kūrinius ar seniai įrašytas, tačiau niekur neišleistas dainas. Svetainėje esančiame "Skamp" blog‘e gerbėjai gali rasti ne tik naujų dainų video klipus ar įrašus iš koncertų, bet ir įvairiausias naujienas atspindinčias trijulės gyvenimą – nuo Viliaus dovanojamų šuniukų ir Ericos maisto gaminimo receptų iki socialinių problemų ar politinių naujienų.

„Tai yra erdvė, kurioje kiekvienas galime atsiverti, parodyti bei pasakyti tai, kas mums svarbu. Norime, kad žmonės, užsukę į puslapį ne tik geriau pažintų mus, bet ir jaustųsi lyg būtų kartu su mumis,“ – teigė trijulė.


   

Facebook comments