"Intervid" muzikinės naujienos

"B'Avarija" vaikinai neslėpė džiaugsmo, kad yra jau antrus metus nominuojami "Radiocentro" apdovanojimams ir jau antrą kartą iš jų į gimtąją Klaipėda grįžta netuščiomis. Šiemet "bavarai" gavo Geriausios LTD-uko grupės titulą bei medalį už Geriausiu pripažintą albumą "Angelay".

"Džiaugiamės klausytojų įvertinimu. Pirmą kartą per 8 grupės egzistavimo metus gavome tiek apdovanojimų iš karto. Mums tai malonu, svarbu ir nauja", - teigė "bavaras" Juozas Liesis, kuriam šie apdovanojimai siesis ne vien su maloniais prisiminimais.

Koncerto metu ilgapirščiai iš persirengimo kambarėlio išnešė, pasak Juozo, "visomis prasmėmis" jam brangų daiktą - JAV gyvenančio brolio dovanotą skaitmeninį fotoaparatą.

Tačiau anot Juozo, vagystė nesugadino jam nuotaikos. "Tai buvo bene smagiausias vakarėlis mano gyvenime. Ir prisišokau, ir prisibendravau. Džiaugiuosi, kad pavyko pasikalbėti su Keite Rajan. Ji man pasirodė labai meili mergina", - sakė 9 val. ryto vakaroti baigęs "bavaras".

"O mes su Deivydu džiaugiamės, kad galėjome dalyvauti jam session kartu su "Saulės kliošu" ir hip hopo atlikėjais", - tikino Vilius iš "B'Avarijos".

Grupės "B'Avarija" vyrukai atskleidė, kodėl į sceną paskutiniuose pasirodymuose Radiocentro apdovanojimuose ir Nacionalinėje muzikos lygoje į sceną vedėsi vaikus.

"Kadangi patys vaikystėje neturėjome galimybės pasirodyti plačiajai visuomenei per TV, nusprendėme suteikti tokį šansą kitiems vaikams", - sakė "bavarai".

Naujas SEL albumas - jau prekyboje

Praėjusią savaitę prekyboje jau pasirodė naujausias "Radiocentro" apdovanojimų Geriausios neformato grupės/atlikėjo nominacijoje laimėjusios grupės SEL albumas "Viskas, ką turiu".

Jame 9 naujos dainos ir 3 jau hitais tapusių dainų "Vėl ruduo", "Viskas iš naujo" ir "Viskas, ką turiu" remiksai.

Albumas dviejose sostinės studijose "MA" ir "FM Pro" buvo įrašinėjamas beveik metus. Grupei SEL įrašuose talkino žinomi šalies prodiuseriai - Nitro, Mario Basanov ir Diesel.

Pasak grupės lyderio Egidijaus Dragūno, albumo įrašai užsitęsė, nes savo gerbėjams jis norėjo pasiūlyti itin kokybišką muzikos produktą.

Albumo viršelyje šalia SEL pavadinimo pavaizduotas tarptautinis originalo ženklas. Egidijaus Dragūno teigimu, šis ženklas reiškia, kad albume - originali, neplagijuota muzika.

Pasak SEL vadybininko Martyno Tylos, po pasirodymo "Radiocentro" apdovanojimuose sulaukė itin daug pasiūlymų koncertuoti. Atgimusi grupė SEL ketina surengti pasirodymus ne tik Lietuvoje, bet ir JAV ir Jungtinėje karalystėje.

Mantas susidraugavo su drabužių dizainere D.Urbonavičiūte

Su daina "Morning" į Eurovizijos nacionalinės atrankos finalą pakliuvęs dainininkas Mantas užmezgė šiltus santykius su jam bei koncerte talkinančioms šokėjoms drabužius specialiai konkursui kuriančia dizainere Daiva Urbonavičiūtė. (Beje, ši dizainerė kūrė drabužius
ir grupei SKAMP, kuomet jie atstovavo Lietuvą Eurovizijos konkurse Kopenhagoje.)

Dizainerė mano, kad Manto daina "Morning" - reali pretendentė į nugalėtojas, Daivai patiko ir repeticijoje matytas Manto šou, kurį jis ruošia konkursui.

"Mantas labai charizmatiškas, turi daug energijos. Man jis šiek tiek primena Robbie Williams. Man malonu ir įdomu dirbti su juo. Palaikysiu jį visa širdimi finaliniame koncerte", - sakė dizainerė.

D.Urbonavičiūtė kaip tik šiomis dienomis ruošiasi išvykti slidinėti į kalnus. "Jeigu nespėsiu grįžti, paprašysiu draugų, kad jie palaikytų Mantą per pasirodymą Eurovizijos nacionalinės atrankos finale", - žadėjo madų kūrėja.

Bilo įspūdžiai iš Jamaikos

ŽAS narys Bilas praėjusį savaitgalį grįžo iš egzotiškosios Jamaikos, kur su savo drauge ir TV žvaigždėmis Aiste Stonyte ir Jogaila Morkūnu praleido 11 dienų.

Kartu šoumenais 1500 km ploto salą apvažinėjęs "žasas" prisipažino likęs sužavėtas tiek nuostabia Jamaikos gamta, tiek joje gyvenančiais žmonėmis.

Pasak jo, Jamaikos gyventojai kaip reta muzikalūs - dainuoja ir šoka tiesiog gatvėse. Čia itin mėgstama regio muzika. Pasak Bilo, čia iki šių dienų išlikęs į muzikos stilių išgarsinusio Bobo Marlėjaus kultas - gatvėse prekiaujama jo albumais, marškinėliais su jo atvaizdu ir kt. suvenyrais.

Neatsiejama jamaikiečių gyvenimo dalis - žolė. Nors ja prekiauti legaliai negalima, gatvėse pilna prekiaujančių šiuo lengvu narkotiku ir jį vartojančių. Bilas prisipažino šių narkotikų Jamaikoje nebandęs.

Bilo teigimu, Jamaika - moterų sekso turizmas. Pasak "žaso", gatvėse gausu vyrų, siūlančių moterims intymias paslaugas.

Virgis Stakėnas: COUNTRY'bė tęsiasi

Pailsėjęs po metų pabaigos šturmo, į sceną vėl grižo Virgis Stakėnas. Ir iškart į įvykių sūkurį. Šalia Kauno-Vilniaus autostrados įsikūrusioje "Bajorkiemio" Užeigoje surengtas didelis spalvingas šou. 2 televizijų kameros užfiksavo naujausio jo albumo COUNTRY'bė muzikinio pristatymo (žurnalistams kitokiu šou jis ten pat jau buvo pristatytas prieš mėnesį) vaizdus. O žiūrėti buvo į ką: visų pirma vakarą pradėjo raitelis, ant žirgo į salę įnešęs ir "kaltininkui" įteikęs kaubojišką vėliavą. Iš Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno suvažiavę šalies kantri klubų nariai, skambant albumo kūriniams, parodė spalvingą scenos klipų programą. Didelio susidomėjimo sulaukė aukcionas, kuriame buvo varžomasi dėl itin specialių suvenyrų. Čia didžiausio susidomėjimo sulaukė labai privatus (galima sakyti - netgi intymus) įrėmintas medicininis eksponatas: receptas, kasos čekis ir instrukcija kaip vartoti šiuos 3 litrus muzikanto žarnyną išvaliusių vaistų. Žinoma, visa vakarą dainavo autorius, o kiekvienas atėjęs su kaubojiška skrybėle ar atvykęs arkliais, galėjo įsiamžinti nuotraukoje su Kantri Mukranu ir jam talkinusiais artistais mėgėjais.

Virgio Stakėno koncertai:

Vasario 7 d. Vilniuje, "Brodvėjaus" klube, 13 d. Jonavoje, Kultūros centre.

Grupės "Jonis" siela Pranciškus Trijonis prisimins bardiškus laikus

Gal ne daug kas žino, kad ansamblio "Jonis" lyderis ir daugumos dainų autorius Pranciškus Trijonis kūrybinę mokyklą pradėjo prieš ketvirtį amžiaus grodamas gitara savos kūrybos dainas. Tuomet populiari buvo "bardų" muzika ir Šiauliuose aktyviai veikė V.Stakėno dainuojamosios poezijos studija. Ten Pranciškus sėmėsi patirties iš savo kolegų "bardistų" bei turėjo galimybę padainuoti savo dainas platesnei auditorijai. Ten gimė ir pirmosios būsimo "Jonio" dainos.

Šį pirmadienį "Vaidilos rūsyje" (A.Jakšto 9) klube "Country saloon" nuo 20 val. Vilniečiai turi puikią galimybę paklausyti senų, kiek primirštų šio muzikanto dainų.

Romas Dambrauskas dainuos su Dž.Butkute

Dainininkas Romas Dambrauskas sakė negalįs skųstis pačiu nedėkingiausiu muzikantams metų mėnesiu - sausiu, nes jam koncertų netrūksta. Atlikėjas pasakojo, jog per savaitę surengia 4-5 koncertus.

O jau vasario 26 d. dainininkas ir dainų autorius išvyksta į JAV, kurs vasario 28 surengs koncertą išeiviams iš Lietuvos Čikagoje.

Dainininkas atskleidė ir daugiau savo planų. Netrukus atlikėjas įrašys bendrą dainą su populiariąja Džordana Butkute.

"Be to, specialiai kuriu dainas duetui su puikia aktore Nijole Narmontaite. Manau, kad mums pavyks kartu padainuoti ne tik naujas mano dainas, bet atgaivinti ir keletą senų, gerai žinomų kūrinių", - pasakojo dainininkas.


   

Facebook comments