"Intervid" muzikinės naujienos

Praėjusį savaitgalį atlikėjas L.Adomaitis dainavo Čekijos sostinėje vykusioje pop muzikos fiestoje "Universe talent Prague 2003", kur sėkmingai atlikęs dainą "AT FULL SAIL" iš trylikos atlikėjų pagal balsavimo rezultatus tapo ketvirtu.

Atlikėją nuo trečiosios vietos skyrė vos du taškai, mat Linas surinko 142 balsus, o jį aplenkęs ispanas Rafa Ferra - 144 balsus. "Susibičiuliavau su amerikiečių kilmės juodaode dainininke Tracy Hill, kuri susišlavė visus pagrindinius prizus, visas statulėles, žurnalistų prizą ir žiūrovų simpatijas. Ji išties to verta. Tracy su savo draugu Mike ilgesniam laikui apsistos Europoje ir kitais metais aplankys Lietuvą, kur kartu bandysime paruošti funk projektą su jazz muzikantais", - pasakojo Linas.

Festivalis buvo įvairialypis – jame dainavo puikūs atlikėjai iš JAV, Australijos, Ispanijos, Maltos, Kazachstano, Suomijos, Lenkijos ir kt. "Įvairiaspalvė muzika įkvepia naujiems muzikiniams darbams, o draugystė - naujoms kelionėms" - šypsojosi dainininkas.

"Bavarų" gimtadieniai - visuomet ypatingi

Jau labai labai greitai "bavaras" Juozas švęs 25-ąjį gimtadienį. Tą pačią dieną, lapkričio 6-ąją, gimimo dieną švęs ir kitas grupės narys Deivydas Zvonkus, kuriam sueis 26-eri.

Šių dviejų "bavarų" gimtadieniai visada pasižymi ypatingom dovanom: tokiom kaip senas zaporožietis, būgnų komplektas, žigulys, 364 poros kojinių ir viena žvakutė ar 116 skardinių alaus...

"Ypatingų dovanų istorija prasidėjo labai, labai seniai, kuomet Deivydui padovanojome zaporožietį. Ką šiemet ketinu dovanoti Deivydui tikrai nesakysiu, nes tai turi būti siurprizas. Kodėl dovanojame ypatingas dovanos? Todėl kad Zvonkus - ypatingas bičas. Ypatingam bičui -
ypatingos dovanos", - sakį Juozas Liesis. Tiesa, kur ir kaip švęs savo gimtadienius, "bavarai" neatskleidė.

Beje, radijo stočių eteryje jau greitai įvyks visomis prasmėmis labai labai naujo "B'AVARIJOS" kūrinio premjera. Grupė ir toliau sėkmingai tęsia naujo albumo įrašus - pasak J.Liesio, jau paruošti 4 dainų "juodraščiai".

SEL savo albumą pristatys ir užsienyje

Naują albumą įrašinėjanti grupė SEL jau pradėjo ruoštis ir būsimiems koncertams. Dar iki Naujųjų metų SEL surengs koncertus didžiausiuose šalies miestuose, o pavasariop legendinė šokių muzikos grupė ketina pasirodyti Čikagoje, Niujorke ir Londone.

Grupė SEL žada pasirodymais nustebinti tiek senus, tiek naujus gerbėjus, tačiau koncertų scenarijaus detales nori kol kas išlaikyti paslaptyje, nes jis dar nebaigtas kurti. Šiuo metu radijo stočių eteryje sėkmingai sukasi SEL daina "Vėl ruduo".

Dainininkei Lukai gimtadienio proga draugai padovanojo... prezervatyvų

Praėjusį penktadienį sparčiai populiarėjanti atlikėja Luka triukšmingai atšventė savo 18 gimtadienį. Dainininkės gimtadienio vakarėlyje, kuris vyko didžiuliame bute Vilniaus centre, šėlo net 40 svečių, o plokšteles suko Lukos draugė didžėja.

"Kadangi vakarėlyje muzika grojo labai garsiai, be to, buvo atvežta net ir apšvietimo technikos, į gimtadienį ėmė veržtis svečiai iš gatvės, pagalvoję, kad čia atviras "tūsas". Teko aiškinti, kad čia aš viso labo švenčiu savo gimtadienį", - juokėsi dainininkė.

Nors Luka prašė savo svečių nenešti dovanų, o tik "pasiimti gerą nuotaiką", vis dėl to dauguma į gimtadienį atėjo ne tuščiomis. Dainininkė sakė gavusi labai daug gėlių, kompaktinių plokštelių, marškinėlius su užrašu "B.I.T.C.H." (Beautiful, intelligent, talented, charming, horny) ir kitokių įvairių dovanų. Viena šmaikščiausių dovanų - prezervatyvų pakelis - matyt pro draugų akis nepraslydo dainininkės juokelis, kad sulaukusi 18 metų galės "legaliai" mylėtis.

Beje, gimtadienio vakarėlis buvo filmuojamas - pasak dainininkės, užfiksuota daug įdomių ir pikantiškų kadrų.

Beje, jau kitą savaitę radijo stotyse turėtų pasirodyti nauja Lukos daina "1,2 lengvu žingsniu".

"Baliaus" vokalistas Klarkas grįžta į sportą

Naujo albumo įrašams besiruošiančio projekto "Balius" dainininkas Klarkas po 15 metų pertraukos vėl ėmė lankyti vandensvydžio treniruotes. Išsiilgęs kadaise mėgtos sporto šakos atlikėjas neatmeta galimybės ateityje dalyvauti netgi šalies vandensvydžio čempionate.

Žinoma, su muzikine karjera muzikantas neketina atsisveikinti. Duetas sėkmingai koncertuoja įvairiuose šalies miestuose ir ruošia medžiagą naujam albumui. "Be to, ruošiamės Nacionalinės muzikos lygos dvikovai su grupe "Lemon Joy" lapkričio 19 dieną, - pasakojo Klarkas.

ŽAS: per 3 dienas - dvi avarijos

Prabangusis grupės ŽAS automobilis "BMW 730" per 3 dienas patyrė net dvi avarijas. Šeštadienį į muzikantų automobilį įvažiavo slidžiame kelyje "paklydęs" vairuotojas, o pirmadienį avarija įvyko, anot "žasų", dėl žioplo vairuotojo kaltės.

Automobilį abu kartus vairavęs Linas Choras Zareckas sakė, jog žmonės per avariją nenukentėjo, tačiau net trys "žasų" automobilio durelės apsilankstė gerokai. ŽAS nusprendė pakeisti šiuo metu remontuojamo autmobilio spalvą. Taigi netrukus "žasai" į koncertus vyks ne žalios, o juodos spalvos automobiliu.

Pats nelaimingojo automobilio vairuotojas Choras dėl šių avarijų sakė per daug nesijaudinęs, juolab, kad ir pats dėl to kaltas nebuvo. "Kai pirmąsyk įvažiavo, tai susinervinau, tačiau kai nutiko antroji avarija, ėmiau juoktis. Juk nedažnai kam nors per 3 dienas pasitaiko dvi panašios avarijos", - sakė muzikantas.

Virgis Stakėnas primena: juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis

Virgis Stakėnas dažnai scenoje improvizuoja. Štai parėjusį savaitgalį koncerte Skuodo rajono Ylakių miestelyje, atlikęs populiariąją dainą "Raudoni guzikai", pažadėjo apdovanosiąs žiūroves, parodžiusias savo rūbe bent vieną raudoną sagą.

Po nedidelio sąmyšio - kiekviena save apžiūrinėjo - į sceną užlipo seniūnas ir išdidžiai parodė salei savo marškiniuose raudoną sagutę. Teko vykdyti pažadą, nors ir nustebino pareigūno pačios nerūpestingumas, kuri į pilkus vyro marškinius įsiuvo kitos - kontrastingos spalvos sagą. Valdžios atstovas, gavęs muzikanto kompaktinę plokštelę, po koncerto džiugiai prisipažino: "Tai gražiai išdūriau tave, Stakėnai." Ir parodė lūpų dažais nuspalvintą sagą.

Country Mukranas šypsodamasis sutiko su išvada. Jis taip pat pastebėjo ir tai, kad lūpų dažai, brūžinami kaklaraiščio, jau gerokai nusitrynę ir ištepę baltinių pilvo sritį. "Vienas Dievulis težino, ką ryte sakys valdžios vietininko žmona, tokioje vietoje radusi svetimos moteriškės lūpų dažų pėdsakus", - juokėsi apgautasis dainininkas.

Lawry džiaugiasi ir mažomis pergalėmis

Dainininkas Lawry, pastaruoju metu studijoje įrašinėjantis dainą Eurovizijos konkursui, praėjusią savaitę kartu su savo muzikos mokyklos ansambliu dalyvavo Kaune vykusiame jaunųjų atlikėjų konkurse.

"Renginys vadinosi tarptautinis jaunųjų talentų konkursas "Kaunas 2003", jame mūsų ansamblis užėmė pirmąją vietą. Žinoma, tai - ne Eurovizija, bet man svarbios ir mažytės pergalės", - šypsodamasis aiškino atlikėjas.


   

Facebook comments