"Intervid" muzikinės naujienos

Neseniai radijo stotims pristatę naujausią savo dainą “Labai, labai” grupės “Bavarija” vaikinai “užsivertę” naujausio albumo organizaciniais darbais. Vilius, Juozas ir Deivydas per praėjusį savaitgalį suspėjo ne tik nufilmuoti vaizdo klipą dainai “Labai, labai”, bet ir sudalyvauti būsimo albumo fotosesijoje.

Pasak “bavarų”, vaizdo klipas gavosi labai labai linksmas, o albumo nuotraukos labai labai gražios.

Betingėdami “žasai” įsteigė tinginių partiją

Šiuo metu radijo stotyse skambantis naujausias Žas kūrinys “Tingiu” galutinai apsuko galvas ir patiems “žasams”. Lapkričio 19 d. sukvietę žurnalistus į prekybos ir pramogų centrą “Akropolis” muzikantai paskelbė įkūrę “Lietuvos tikrųjų tinginių partiją”.

Partijos pirmininkas, skandalingiausia Žas asmenybė – Bilas, puikiai atsovavo tinginiams – visą laiką ramiai gulėjo išsitiesęs ant minkštų baldų ir nepratarė nė žodžio.

Renginyje buvo gausu tingų gyvenimo būdą propaguojančių žmonių atributų – lozungai kviečiantys tingėti, pyragas “Tinginys”, nervus raminančios ir atpalaiduojančios čiobrelių arbatos, bei LTTP simbolikos.

Grupė Sel pasiruošė naujo albumo leidybai

Egidijus Dragūnas žengė dar vieną žingsnį naujo albumo leidybos link. Grupė Sel užmezgė rimtus kontaktus su sportinės aprangos gamintoju “Nike”. Radijo topuose lyderiaujančio kūrinio “Vėl ruduo” atlikėjas iš viršelio žvelgs nuo kojų iki galvos pasipuošęs firmos “Nike” apranga.

“Mano muzika ekspresyvi ir atspindi šiuolaikinį gyvenimo būdą, tokia bus ir mano būsimo įvaizdžio dalis – ekpresyvi ir sportiška”, - dalinosi būsimo įvaizdžio planais grupės Sel lyderis Egidijus Dragūnas.

Pirmas “Džimbos vaikų” vaizdo klipas

Praėjusią savaitę “Džimbos vaikai” turėjo ypatingą įvykį. “Džimbos vaikai” buvo pakviesti filmuotis naujausiame populiarios grupės “Bavarija” vaizdo klipe. Pradžioje vaikai buvo kiek sutrikę iš arti susidūrę su tokiomis žvaigždėmis, bet labai greitai apsiprato ir įsiliejo į bendrą kūrybinį darbą. “Džimbos vaikų” studijos vadovė Agnė džiaugiasi, kad "bavarai" liko labai patenkinti vaikų darbu. Prodiuseris A.Borisevicius pamatęs didelį vaikų norą bei užsidegimą filmuotis nutarė, kad ateityje reikėtų nufilmuoti ir Džimbos vaikų muzikinį klipą.

R. Dambrausko pirmieji turo koncertai

Legendinis muzikantas Romas Dambrauskas jau gali džiaugtis pirmaisiais albumą pristatančio turo koncertais. Simboliška, tačiau pirmasis koncertas visgi įvyko gimtajame mieste Mažeikiuose.

“Džiaugiuosi, kad į pirmą koncertinio turo miestą Mažeikius susirinko daug pažįstamų artimų žmonių, tai suteikė daug teigiamų emocijų dainų atlikimui”, - džiaugėsi Romas Dambrauskas.

Lukos stilių žaismas

Praeitą savaitę naujasis Lukos kūrinys "1,2 lengvu žingsniu" sėkmingai debiutavo radijo stočių topuose.

”Ši daina optimistiška, turėtų gerai žmones nuteikt, kai už lango toks oras”, - naują kūrinį apibūdino atlikėja.

Šios dainos premjera dar kartą parodė, kad Luka neapsiriboja vienu muzikiniu stiliu.

“Mano muzika greičiau yra stilių mišinys - tokių kaip r'n'b, soul, rap, 2 step garage, pop, netgi house”, - atviravo Luka.

“Bimbala” kelionės

Išleidę naujausią albumą “Bimbala” ir atšventę jo pristatymą Šiauliuose “Juonio pastogėje”, kaimiškos muzikos kolektyvas Jonis neužmigo žiemos miegu. Linksmi “joniečiai” susikrovė muzikos instrumentus ir išsiruošė aplankyti Lietuvos miestus ir miestelius.

Vien per likusį lapkričio mėnesį “Jonis” žada aplankyti net septynis didesnius ir mažesnius miestus.


   

Facebook comments