"Intervid" muzikinės naujienos

Grupė "B'Avarija" vis dar svarsto, kurį iš savo kūrinių pateikti Eurovizijos nacionalinei atrankai. Tačiau pastaruoju metu muzikantus užgriuvo kur kas linksmesni rūpesčiai.

"Kaip mums patvirtino vienas iš nacionalinės atrankos organizatorių Jonas Vilimas, pasikeitus taisyklėms, galime pasiūlyti bet kurį iš savo kūrinių, kurie nebuvo skelbti iki spalio 1 dienos. Tačiau apsispręsti nėra taip lengva, o, be to, visus darbus užgožia pasiruošimas mano ir
Deivydo gimtadieniams, kurie jau visai "ant nosies", - džiugiai kalbėjo "bavaras" Juozas Liesis.

("Intervid info" primena, kad Deivydas ir Juozas gimtadienius švenčia lapkričio 6 dieną, ketvirtadienį.)

L.Adomaitis dainuoti mokosi neakivaizdiniu būdu

Antradienį sostinėje baigiamame statyti Vilniaus savivaldybės centre vykusioje Rositos Čivilytės albumo pristatyme – koncerte į sceną užlipęs dainininkas Linas Adomaitis negailėjo šiltų žodžių vakaro kaltininkei ir pavadino ją savo mokytoja.

"Pas Rositą asmeniškai nesimokiau dainuoti, bet pamenu kaip konkurso "Fizzsuperstar" metu ji dosniai dalinosi savo patirtimi su visais dalyviais - tiek lietuviais, tiek latviais, tiek estais. Be to, mes su Rosita esame bendradarbiavę ir įrašų studijoje ir netgi įrašė bendrą dainą. Tokių tikrų, talentingų ir šiltų žmonių, kaip ji, nėra tiek jau daug." - pasakojo atlikėjas "Intevid info" .

Linas teigia, kad daugelis žmonių gali tapti jo mokytojais. Juk nebūtina pažinoti asmenį, kuriuo žaviesi - galima mokytis klausantis jo sukurtų įrašų, žiūrint jo režisuotą kino filmą, ar skaitant jo parašytą knygą.

Virgio Stakėno naujajame albume - ir DJ-jų "gyvūnėlių"

Į naujojo XII-jo albumo finalinę stadiją įžengė Virgis Stakėnas. Žinomo ir specialistų vertinamo prodiuserio Andriaus Borisevičiaus studijai "Patriotai Production" jau įteikta visa muzikinė medžiaga galutinei garso korektūrai, muzikantų vadinamam " masteringui". Nors albumo pavadinimas jau žinomas, tačiau, pasak leidėjų, "išslaptintas" bus tik albumo pristatymo metu.
Klausimo, ar yra priežasčių taip daryti, muzikanto atstovas spaudai Tučkus nekomentuoja. Jis tik pažada, kad albume bus publikuoti nė viename soliniame albume neskelbti kūriniai. Greta jau skambančių radijo eteryje ir muzikanto koncertų metu dainų, bus ir visiškai naujų opusų. P.Tučkus prasitarė, kad klausytojų laukia 2 grupės siurprizai. Pirmosios gimime dalyvavo ir didžėjai. Jei DJ Tarakonas atpažįstamas kaip vienos radijo stočių laidų vedėjas, tai DJ Rupūžės+50 gr. vardu prisidengė žinomas muzikos prodiuseris, nutaręs paeksperimentuoti su Country Mukrano garso takeliais.

R.Dambrauskas atšventė įkurtuves

Dainininkas Romas Dambrauskas spalio pabaigoje persikraustė į naują būstą. Pasak jo, visi tvarkymosi darbai beveik baigti. Jau kitą savaitę R.Dambrauskas su savo grupe leisis į koncertinį turą per Lietuvą, kurio metu pristatys savo albumą "Tarp ledo ir ugnies".

"Man sunku ką nors dėl savo koncertų prognozuoti, norisi tikėtis, kad visi koncertai tikrai įvyks, nors į turą išvykstu ir ne pačiu palankiausiu metu - per Adventą", - sakė estrados dainininkas.

R.Dambrauskas jau gavo ir du pasiūlymus koncertuoti Naujųjų Metų naktį. "Džiaugiuosi, kad tie pasirodymai bus Kaune ir man neteks klajoti po Lietuvą Naujametinę naktį", - teigė žinomas atlikėjas.

"Jonio" albumas "Bimbala" - jau prekyboje

Jau šį penktadienį prekyboje pasirodo visiškai naujas Šiaulių kolektyvo "Jonis" albumas neįprastu pavadinimu "Bimbala". Naujajame "Jonio" albume net 18 dainų bei vienos iš jų vaizdo klipas.

"Tai - tiesiog linksma, kaimiška muzikikė" - taip šį albumą pristato "Jonio" muzikantai.

"Vairas" vėl keliaus į Vokietiją

Šiauliečių grupė "Vairas" vėl kviečiamas koncertuoti į Vokietiją, į Vasario 16-osios gimnaziją Hiutenfeldo mieste. Koncertas suplanuotas vasario 21 dieną.

Vasario 16-osios gimnazijoje "Vairo" muzikantai šiemet koncertavo jau du kartus. Pasak vokalisto Edmundo Čivinsko, tai rodo, kad "Vairas" tapo mėgiama grupe tarp Vokietijoje gyvenančių lietuvių.

Beje, grupė jau pradėjo įrašinėti naujo albumo dainas. Muzikantai sako neskubėsią, nes jei ir neketinę suspėti į prieš Kalėdas masiškai leidžiančiųjų atlikėjų ir grupių traukinį. "Greičiausiai mūsų albumas pasirodys kovo mėnesį. Tokia tradicija", - sakė E.Čivinskas.

Liveta ir Petras Kazlauskai leidžiasi į koncertinį turą

Kol kiti atlikėjai skelbiasi koncertuojantys pilnose šalies rajonų centrų salėse, duetas Liveta ir Petras Kazlauskai nusprendė uzurpuoti mažų miestelių koncertines sales.

Jau šį savaitgalį šeimyninis duetas leidžiasi į koncertinį turą ir iki lapkričio pabaigos ketina aplankyti net 20 miestelių, esančių netoli nuo Kauno. Tuo pat metu P.Kazlauskas kuria savo naujo albumo dainų aranžuotes. Pasak L.Kazlauskienės, naujasis jų dueto darbas gerokai skirsis nuo ankstesniųjų. "Stengsimės įrašyti linksmą albumą, kuris tiktų visokioms šventėms", - sakė dainininkė.


   

Facebook comments