Įrašyti naują dainą grupei „Laimingu būti lengva“ padėjo V. Burnys

Vos prieš porą mėnesių debiutavusi grupė „Laimingu būti lengva“ nemiega. Siekdami ir toliau žadinti geras emocijas klausytojams, jie pristato naują dainą pavadinimu „Krioklys“.

Muzikantams rengiant kūrinį įrašymui, repeticijoje „Muzikiniame ceche“ dalyvavo grupės „Išjunk šviesą“ vokalistas Valdas Burnys. Jis sutiko su kolektyvu pasidalinti ne tik savo įžvalgomis apie naują dainą, bet ir patarimais, kaip išgarsėti. „Žinoma, kai kur jiems dar reikia susigroti, bet bendras vaizdas uždegantis. Dėl žinomumo, vyrams patariau daryti daugiau įrašų ir juos kelti į internetą – juk tai šiais laikais geriausias tramplynas į populiarumą. O kadangi merginų kolektyve nėra, tai papų strategija atkrenta,“ - juokauja V. Burnys.

„Išjunk šviesą“ lyderis neslepia, kad jį sužavėjo grupės „Laimingu būti lengva“ jaunatviškumas ir nutrūktgalviškumas, nepaisant to, kad jie jau nebe paaugliai. „Repeticijoje labiausiai mane nustebino visiškas muzikantų atsidavimas šiai veiklai – jie net koncertinius rūbus apsirengia repetuodami! Ir tai daro su tokiu draivu, lyg prieš stadioną koncertuotų. Toks atsidavimas ir tikėjimas tuo, ką darai, jau yra pusė darbo,“ - mano jis.

Grupės vokalistas Dainoras Lazdinis pasakoja, kad daina „Krioklys“, kurią neseniai įrašė, gimė jau prieš 35 metus. „Poeto Antano Jonyno eilėraštį radau žurnale „Nemunas“, kilo noras šiam tekstui sukurti muziką. Dabar, po daug metų, visa grupės komanda šią dainą „išgrynino“ iki tokio kūrinio, kurį dabar pristatėme publikai,“ - teigia jis.

Nors muzikantas sako neprisimenantis, kas įkvėpė parašyt muziką šiai dainai, jis atskleidžia, kad šis nuotaikingas, linksmas kūrinys skirtas sukelti kuo daugiau gerų emocijų. „Mūsų grupės idėja yra skleisti pozityvumą Lietuvos žmonėms. Norime, kad gatvėse neliktų niūrių veidų ir tikime, kad savo muzika galime šią svajonę bent truputį priartinti prie realybės,“ - šypsosi Dainoras.

Naują dainą išgirsti galite čia:


   

Facebook comments