Iširo duetas "Orbital"

Kultinis britų šokių muzikos kolektyvas Orbital praneša, kad ketina nutraukti veiklą.

Skelbiama, kad duetas išsiskirs po netrukus pasirodysiančio albumo „Blue“ išleidimo, ir pasirodymo šių metų „Glastonbury“ festivalyje.

Kolektyvą, kuris buvo vienas pirmųjų acid house muzikos pionierių, sudarė broliai Phil ir Paul Hartnoll. Apie sprendimą buvo pranešta oficialioje Orbital interneto svetainėje.

„Jaučiame, kad Orbital prarado kursą“, - atvirame laiške rašo Paul Hartnoll. „Puiku žinoti, kad mes baigiame, nes nemažai grupių stengiasi išvengti pabaigos. Nuostabu, kad paskutinis mūsų pasirodymas įvyks „Glastonbury“ festivalyje“.

Orbital karjerą pradėjo 1990 m. išleisdama keturių kūrinių mini albumą „Chime“. Šio klasikinio darbo įrašai kainavo vos 2.5 svaro, tačiau to pakako, kad acid house muzikos stilius iš pogrindžio klubų patektų tiesiai į populiariausių hitų sąrašus.

Orbital buvo pirma šokių muzikos grupe, kuri pradėjo rengti įspūdingus koncertinius pasirodymus. Dueto programos „Glastonbury“ festivaliuose tapo gyva legenda.

Šiemet vyksiančiame festivalyje Orbital neketina reklamuoti savo naujojo albumo. „Tai bus tikras šėlsmas, nes paskutiniame koncerte grosime tik pačius geriausius savo kūrinius“, - pranešime teigia Paul Hartnoll.


   

Facebook comments