“Išjunk šviesą”: verslininkai šoko ant stalų

Koncertuoti pradėjusi “Išjunk šviesą” neatsigina kvietimų atvykti ir pagroti. “Koncertinė veikla vystosi su nerealia jėga. Kai tik chebra gali groti, tai ir atsiranda koncertas”, - džiaugėsi grupės direktorius Aušrys Kriščiūnas.

„Praėjusį savaitgalį grupė koncertavo sostinės “Forum Palace” ir Klaipėdos klube “Mėmelis”. “Mėmelyje” grojome mažoje VIP salėje. Na, ten tikrai susirinko baisiai svarbūs žmonės. Daugiausia vyresnio amžiaus verslininkai, net apakau, kaip auksas salėje žibėjo. Iš pradžių jie į mus kreivai žiūrėjo: ką čia kaimo kapela atvarė? Bet paskui viskas vyko “super”. Koncas baigėsi verslininkų šokiais ant stalų, atsipalaidavo vyrai, kaip priklauso”, - juokėsi grupės vokalistas Valdelis.

Albumą “Mes šiandien geriam” išleidę “Išjunk šviesą” pasižymi unikalia savybe “užvesti” pačią įvairiausią publiką. Jie vienodai puikiai groja ir studentų fiestose ir VIP vakarėliuose. “Dažnai mūsų klausia, kokia publika mums maloniausia. Į tai atsakome: ta, kuri per koncus šėlsta ir linksminasi!”- sakė Valdelis.


   

Facebook comments