Išskirtiniame sausio 1-osios Jurgos Šeduikytės koncerte “NEW” jos muzika suskambės kitaip

Dainininkė Jurga, nuolat sugebanti nustebinti savo klausytojus vis kitomis kūrybos spalvomis, 2016-uosius pasitiks pasitiks dar kitokiu amplua. Sausio 1 d. atsinaujinusiame „Vaidilos“ teatre Vilniuje Jurga pirmą kartą surengs solo performansą.

Simboliška, kad Jurga Šeduikytė 2016 metų pirmąją dieną, kartu su savo gerbėjais, pasitiks kitokia: jos kūryba įgis šviesesnių, naujų atspalvų, o dainose suskambės daugiau optimizmo. Per šiuos metus pakito ne tik dainininkės muzika, bet ir jos pačios stilius, o visą saują naujovių tik dar labiau padės atskleisti koncertui pasirinkta “Vaidilos” teatro salė atlikėjos dar niekada neišbandyta erdvė dainavimui.

Pasauline tendencija vis dažniau tampa atlikėjų solo performansai, kada scenoje žiūrovams jie pasirodo visiškai vieni. Tokius koncertus jau pamėgę tokios garsenybės kaip Ed Sheeran, James Bay, „Passenger“. Jurga neatsilieka ir šventiniame koncerte muzikos mylėtojams taip pat surengs melodingą solo pasirodymą: dainuos ir gros scenoje viena pati.

Sausio 1-osios Jurgos Šeduikytės muzikinio šou programoje skambės hitais tapusios atlikėjos dainos, naujausi kūriniai iš rudenį gastrolėse po Lietuvą pristatyto muzikinio albumo „Giliai vandeny”, kuris savotiškai yra panašus į dainininkės prieš dešimtmetį pristatytą pirmąjį albumą „Aukso pieva“. Jurgai visada buvo svarbūs jausmai, nuoširdumas, natūralumas, kokybiškas vokalas, todėl išskirtiniame ir unikaliame “NEW” koncerte atlikėja savo gerbėjams atiduos visą save ir parodys ką sugeba geriausio.

Aktorės duoną kine ir teatre išbandžiusi Jurga Šeduikytė yra mylima ir vertinama ne tik šalies populiariosios muzikos klausytojų: prieš aštuonerius metus Jurga sulaukė pripažinimo Miunchene vykusiuose „MTV Europe Music Awards 2007“ apdovanojimuose ir iš amerikiečių popmuzikos dievuko Justino Timberlake’o rankų atsiėmė MTV apdovanojimą „Best Baltic Act“ nominacijoje.

Pirmasis 2016 m. Jurgos koncertas vyks „Vaidilos“ teatre Vilnius. Bilietus platina „Bilietų pasaulis“. Daugiau informacijos Jurgos Facebook paskyroje.


   

Facebook comments