J. Didžiulis ir E. Jennings pristato debiutinę projekto "The Ball & Chain" dainą (+ audio)

Šiandien pirmoji daina iš Jurgio Didžiulio ir Ericos Jennings bendro projekto „The Ball & Chain” atiduodama į klausytojų rankas. Kolumbijos sostinėje Bogotoje įrašytas „Don‘t think twice“ – kūrinys apie būseną, apimančią du susituokusius žmones tada, kai praeina pirmoji aistra ir lieka rami, tačiau labai įvairiapusė kasdienybė. Pasak, atlikėjų, tai ir yra tikrasis intymumas. Dainą klausytojai gali parsisiųsti nemokamai socialiniame tinkle „Facebook“, „The Ball & Chain” puslapyje.

„Šis sumanymas labai artimas mūsų širdžiai ir su juo niekur neskubame. Norime, kad viskas būtų taip, kaip reikia. Visiškai netyčia radome nepaprastai jaukią įrašų studiją čia, Bogotoje. Čia dirba buvęs Jurgio klasės draugas Andres – jis išgirdo dainą ir ją pamilo. Taip gimė galutinė „Don‘t think twice“ versija“, - pasakoja E. Jennings.

Iki balandžio Kolumbijoje apsistojusi pora čia planuoja ir pabaigti pirmojo „The Ball&Chain” albumo įrašymo darbus: „Kolumbija yra įkvepianti, varginanti, be galo gyvybinga, tačiau lengva tuo pačiu metu. Tokia nuotaika – ideali kūrybai ir muzikai. Ši vieta mus įtraukė. Dabar, kai pirmasis kūrinys užbaigtas, mes trauksime į pajūri, žavingą vietą vardu Santa Marta – ten tikrai bus akimirkų, skirtų būsimiems tekstams ir muzikai – iki pilno albumo trūksta vos poros dainų. Bogotoje jį ir užbaigsime – albumą gros ir Kolumbijos radijo stotys.“

Jurgis ir Erica žada dalintis įspūdžiais iš kelionės bei albumo kūrimo proceso su visais savo skaitytojais, o, grįžę į Lietuvą, pasidalinti saulėtojoje Kolumbijoje subrandintu albumu.

Perklausyti ir įvertinti debiutinį "The Ball & Chain" kūrinį "Don't Think Twice" kviečiame jau dabar, .


   

Facebook comments