Ja Rule neigia susipykęs su ilgamečiu partneriu

Reperis Ja Rule pasijuokė iš pranešimų apie nesutarimus tarp jo ir kito kompanijos „The Inc.“ įkūrėjo Irv‘o Gotti, tikindamas, kad jie vis dar yra „broliai“.

Hito „Always On Time“ atlikėjas, kaip teigiama, įsiuto ant Gotti, kurio tikrasis vardas Irving Lorenzo Jr., nes šis repo įrašų magnatas du kartus atidėjo naujojo Ja albumo, „The Mirror“, išleidimą – jo originali pasirodymo data buvo rugsėjo 18-oji.

Taip pat pranešta, kad hip-hop‘o žvaigždė (tikrasis vardas - Jeffrey Atkins‘as) yra įpykęs, nes Lorenzo dabartines albumo dainas neva laiko per silpnomis.

Vienas šaltinis teigia: „Ja yra įsiutęs, nes Irv‘as atidėjo jo naujo įrašo, „The Mirror“, pasirodymą kažkur į 2008-uosius metus.“

„Irv‘as pabandė išleisti du singlus – „Uh-Oh“ ir „Body“ – ir nesulaukė sėkmės radijuje, taigi jis susinervavo. Albumas turėjo pasirodyti rugsėjo 18-ąją dieną ir buvo atkeltas į lapkričio 13-ąją, o dabar išvis neturi datos ir jo tikimasi tik 2008-aisiais. Irv‘as nori, kad Ja įrašinėtų per atostogų periodą, o Ja mano, kad padarė pakankamai. Jis yra tiesiog įsiutęs.“

Tačiau Atkins‘o atstovas spaudai paneigė tarp šių dviejų repo atstovų prasidėjusį karą.

Atstovė Kim Harris teigia: „Tai netiesa. Jie puikiai sutaria. Jie broliai“.

„Albumas ko gero pasirodys vasario mėnesį. Ja grįš į studiją kur sukurs dar porą dainų. Tai buvo abipusis sprendimas.“


   

Facebook comments