Ja Rule padeda spręsti problemas Queens‘e

JAV aktyvistė Ericka Ford, kilusi iš Queens'o rajono dalies, Jamaikos, susivienijo su žinomu reperiu Ja Rule tam, kad suformuotu "L.I.F.E." ("Love Ignites Freedom and Education") - nesiekiančią pelno organizaciją, kurios tikslas bandyti taisyti problematišką paauglių elgesį. Šventė Jamaikoje ir organizacijos atidarymo ceremonija vyks sausio 15d. Tuo pačiu bus švenčiamas ir Dr. Martin'o Luther'io King'o Jr. gimtadienis.

"Organizacijos veiklos esmė yra suteikti šansą labiausiai pasitaisiusiems paaugliams nuvykti į Puerto Riką, į dešimties dienų trukmės stovyklą, kuri bus finansuojama Ja Rule lėšomis," sakė Ford puslapiui AllHipHop.com.

Ford taip pat yra "The Code Foundation" piniginių aukų fondo pirmininkė. Fondas savo veiklą pradėjo 1994-aisiais ir jį įkūrė legendinis Tupac'as Shakur'as (R.I.P.) kartu su savo tėvu, Mutula Shakur'u.

"L.I.F.E." tikslas yra padovanoti išvyką į Puerto Riką ne mažiau kaip 150 labiausiai savo elgesį pataisiusių paauglių.

Pinigus jau paaukojo ne tik Ford ir Ja Rule, bet ir John'as "BJ" Bryant'as bei reperio vadybininkas Ron'as Robinson'as. Jie buvo pagrindiniai asmenys, padėję sukaupti nemažą piniginį fondą, reikalingą paauglių nusikalstamumo problemai spręsti Queens'o rajone.

"Mes visi kilę iš Pietų Jamaikos (Queens'o dalis). Ten dabar dedasi beprotiški dalykai, nes vaikai žūna tiesiog gatvėse, o mūsų pareiga tam padaryti galą," sakė Ford.

Atidarymo šventėje, kuri vyks sausio 15d., dalyvaus įvairūs reperiai, dainininkai ir poetai iš viso plataus Niujorko. Jie visi varžysis dėl teisės pasirodyti scenoje "Block Party 4 L.I.F.E." koncerte, vyksiančiame "Nassau Coliseum" arenoje. Laimėtojai galės užlipti į sceną kartu su tokiomis žvaigždėmis, kaip Ja Rule, Ashanti, Lil' Jon ir kitais atlikėjais. Koncertas bus ne tik puikus reginys, bet ir padidins "L.I.F.E." fondo lėšas.

Kaupdama fondo lėšas, Ford tikisi atidaryti ne tik stovyklą, bet ir 24val. per parą veiksiančią L.I.F.E. mokslo centrą Queens'e iki 2005-ųjų metų.

Atidarymo šventė vyks "York College Theater" teatre, Jamaikoje, Queens'e sausio 15d, 19val. vietos laiku.


   

Facebook comments