Jason Newsted pagaliau atskleidė, dėl kokios priežasties pasitraukė iš "Metallicos" (+ pilnas video interviu)

Praėjus 13 metų po to, kai Jason Newsted paliko "Metallicą", bosistas pagaliau atskleidė tikslią pasitraukimo priežastį.

Šį interviu, kurį vaizdo siužeto pavidalu galite rasti straipsnio apačioje, yra tiesiog privaloma išgirsti kiekvienam "Metallicos" gerbėjui.

"ScuzzTV" interviu metu Newstedas pagaliau prabilo apie tiek metų nutylėtas priežastis, kurios jį privedė prie sprendimo palikti kone garsiausią pasaulio grupę.

"Niekada nepasakojau šios istorijos. Nesu tikras, ar turėčiau tai daryti dabar," pradeda bosistas. "Tuo metu krovėsi daug dalykų, kurie vedė prie išsiskyrimo. Viską nulėmė vienas, apie kurį vargu ar kas žino. "Metallicos" vadybininkai buvo labai, labai sužavėti "Echobrain" (vienas iš šalutinių Newstedo muzikinių projektų - 2000 m. sukurta alternatyvaus metalo grupė - past.). Jie jautė, kokia gera ši grupė ir jos vokalistas. Sakė, kad jos veikla visai neįtakos "Metallicos", nes ji - visai kito žanro."

"Taigi, jie mane patikino: "Tai - puikūs įrašai. Pasileidom juos ofice ir visąlaik jų klausom. Jie - tiesiog fantastiški, o tas vaikis turi puikų balsą. Mes tuo užsiimsim." Būtent taip jie man pasakė. Bet apie tai išgirdęs Jamesas (Hetfieldas - past.) nebuvo labai laimingas. Manau, jis būtų mielai "užraukęs" "Echobrain", nes, jo manymu, ji kažkokiu būdu kenkia "Metallicai", kadangi jos vadybininkai dabar susidomėję kažkokia mano veikla, kuri su juo neturi nieko bendro."

Bosistas reziumavo susidariusią situaciją:

"Neturiu supratimo, ką tiksliai jis (Hetfieldas - past.) galvojo. Jis gynė tai, ką brangina. Tai jam būdinga. O gindamas tai, ką myli, jis perspaudžia - pats taip sakė."

"Žmonės, kuriais 15 metų tikėjau, kad jie padeda mano karjerai ir "Metallicai", rūpinasi mano pajamomis ir visais kitais dalykais, pasakė man: "Tavo naujasis projektas yra fantastiškas ir norim tau su juo padėti." Jamesas išgirdo apie tai, ir po kelių dienų man skambina vadybininkas ir sako: "Atleisk, bet mes negalėsim tau padėti su tais "Echobrain" reikalais."

Visą Jasono Newstedo interviu galite išvysti šiame vaizdo siužete. Istorija apie "Metallicą" prasideda ties 30-ąja minute.

)


   

Facebook comments