J.Lo kelnaitės bus prieinamos visoms

Seksualioji dainininkė Jennifer Lopez 2004-ųjų rudenį pristatys savo naktinių rūbų, liemenėlių bei kelnaičių kolekciją.

Šią savaitę J. Lo paskelbė, kad jau pradėjo kurti įvairius moteriško apatinio trikotažo modelius.

Lopez, kurios „Sweetface“ mados kompanija jau kuria sportinius drabužius, rūbus skirtus maudymuisi, taip pat kvepalus, papuošalus, viršutinius drabužius, rankinukus, diržus, kepures, pirštines, kaklaraiščius ir odinius gaminius, dabar debiutuos ir kaip naktinių, poilsiui skirtų rūbų, liemenėlių bei kelnaičių gamintoja.

Kolekcija, kurią sudarys pilni aprangos komplektai, bus platinama parduotuvėse visoje šalyje, taip pat planuojama prekyba jomis ir už JAV ribų.

“Mūsų, kaip gyvenimo būdo kompanijos, tikslas yra aprengti klientą nuo galvos iki kojų gaminiais, sukurtais Jennifer, ir apatinis trikotažas taps viena šio sumanymo dalių,“ savo pranešime teigė „Sweetface“ prezidentė Denise Seegal.

“Sweetface“ bendradarbiauja su apatinio trikotažo gamintoja „Warnaco Group“, taip pat gaminančia firmų „Calvin Klein“ bei „Speedo“ gaminius. Kompanijos savo eskizus kurti pradės jau gruodį.

Lopez šiuo metu užsiima ne vien rūbų kūrimu, o ir muzika – lapkričio 18-ą dieną ji planuoja išleist DVD albumą „The Reel Me“, kuriame bus ne vienas jos kūrinių remiksas.


   

Facebook comments