Juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis: paviešintas laiškas, kuriuo 1979 m. įrašų kompanija atstūmė "U2" (+ foto)

Nemalonu, kai gauni atsakymą "Ne". Tą yra patyrusios net žymiausios pasaulio grupės. O dabar visoms, kurios bandė prasimušti, bet patyrė nesėkmę, atsirado dar viena priežastis nenukabinti nosies ir toliau siekti savo tikslų.

Neseniai internete buvo paviešintas laiškas, kurį 1979 m. gegužės mėnesį pradedančiai grupei "U2" atsiuntė viena įrašų kompanija. Grupė kreipėsi į ją ir, nusiuntusi savo įrašus, prašė įrašų kontrakto, bet gautasis atsakymas airių rokerių visai nenudžiugino - firma atmetė jų prašymą.

"RSO Records" atsiųstame laiške dėkojama ponui Hewsonui (Bono, kurio tikras vardas - Paul Hewson) už pasiūlytus "U2" įrašus, bet jie atmetami, motyvuojant, kad atidžiai jų perklausyta ir nuspręsta, kad jie šiuo metu jiems nėra tinkami.

Bet juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis: "RSO Records" baigė savo egzistavimą 1983-ais. Tuo tarpu "U2" susirado kitą įrašų firmą, 1980 metais išleido savo debiutinį albumą "Boy" ir nuo to laiko pardavė beveik 255 milijonus įrašų, tapdama viena žymiausių savo kartos grupių.

Galima spėti, kad dėl tokios kvailos savo klaidos "RSO Records" valdytojai tikriausiai nusigraužė rankas iki alkūnių.

Štai minimas "U2" atstūmimo laiškas:


   

Facebook comments