Jurgos veikloje – permainų metas

Dainininkės Jurgos veikloje – daugybė pokyčių! Šią savaitę pradėjo veikti oficiali Jurgos interneto svetainė www.jurgamusic.com. Šiame tinklapyje galima rasti ir parsisiųsti naujausio Jurgos hito „Aukso pieva“ anglišką versiją „All I Have“, Jurgos sukurtą novelę ir visą informaciją apie dainininkės muzikinę veiklą bei iliustracijas.

„Interneto svetainė yra gera sritis saviraiškai“, mano Jurga, savo tinklapyje ketinanti pateikti ir daugiau savo prozinės kūrybos. „Tačiau ji nebus publikuojama periodiškai. Šios mintys bus užrašomos tik tuomet, kai ateis į galvą. Žinau, kad svetainė joms bus puiki vieta“.

Svetainėje www.jurgamusic.com dainininkės gerbėjai taip pat turės galimybę Jurgai pateikti klausimus. „Tai yra bene geriausias būdas susipažinti su gerbėjais. Koncertuose matau žmonių veidus, tačiau man taip pat svarbu žinoti jų nuomonę, savijautą, suprasti kuo jie gyvena“, sakė Jurga.

Balandžio mėnesį dainininkė radijo stotims pateiks ketvirtą singlą iš savo albumo „Aukso pieva“, kuriuo taps daina „Galbūt“, ir surengs koncertus įvairiuose Lietuvos miestuose. Šiuose koncertuose Jurga su savo grupės muzikantais pristatys naują įvaizdį – praėjusią savaitę visa grupė lankėsi „Motivi“ ir „Imitz“ parduotuvėse, kuriose išsirinko įvairiausių sceninių rūbų.

Kovo mėnesį prie Jurgos grupės prisijungus naujam klavišininkui Mariui Leskauskui, grupės sudėtis koncertams tapo pilnai sukomplektuota. „Šis žmogus greitai pritapo prie mūsų, jis palaiko grupėje harmoniją“, sakė dainininkė, kuriai koncertuose iš viso talkina keturi muzikantai. Neseniai Jurga pati nusipirko gitarą ir jau pradėjo mokytis ja groti.

„Pavasarį pasitinkam visiškai pasikeitę“, pastebi Jurga, kurią labai džiugina tai, kad ruoštis artėjantiems koncertams muzikantai jau gali naujoje repeticijų studijoje. „Visi pokyčiai grupėje yra tik teigiami“, įsitikinusi dainininkė.

Artimiausių Jurgos koncertų datos: balandžio 7 d. Šiaulių klube „MAX'as“, balandžio 14 d. Vilniuje „Pramogų banke“, balandžio 16 d. Panevėžyje „Egiveloje“ „JP muzikiniuose apdovanojimuose“, balandžio 17 dieną Kėdainiuose „Vikondoje“ ir balandžio 18 d. Palangoje „Vandenyje“.


   

Facebook comments