Justin Timberlake: blondinėms - ne!

Justin'as Timberlake'as uždraudė bet kokiai blondinei filmuotis jo vaizdo klipuose – todėl, kad tai primintų jam apie buvusią merginą, taip pat pop žvaigždę Britney Spears.

Šiuo metu populiarumo viršūnėje esantis atlikėjas visuose keturiuose soliniuose savo vaizdo klipuose intymiai bendrauja tik su briunetėmis, įskaitant ir naujausią jo darbą “I'm Loving It”, kuriame jo partnerė - dar viena tamsiaplaukė gražuolė.

Tik dainos “Cry Me a River” video versijoje matome blondinę – tačiau taip specialiai buvo suplanuota įgelti Britney, kur ją primenanti mergina yra neištikima Justin’ui.

Įrašų kompanijos darbuotojas pasakoja apie tai britų žurnalui “Heat”: "Justin’as labai aiškiai parodė, kad jos yra nepageidaujamos. O todėl, kad jis pats išrenka šokėjas bei aktores, besifilmuosiančias jo klipuose, prodiuseriai gali net nerengti atrankų šviesius plaukus turinčiom merginom. "

Ironiška, tačiau pastaruoju metu Timberlake’as mėgaujasi nauja draugyste su kino superžvaigžde Cameron Diaz, kuri yra blondinė.


   

Facebook comments