Justin'o Timberlake'o dievaitis - Mark'as Wahlberg'as

Justin‘as Timberlake‘as teigia, kad jo idealas yra Mark‘as Wahlberg‘as, sugebėjęs iš pop bei repo atlikėjo, pasivadinusio Markie Mark slapyvardžiu, tapti rimtu aktoriumi bei prodiuseriu.

Kalbėdamas su „The Desert Sun“, Timberlake‘as sako: „Jis tai padarė protingu būdu. Jis kurį laiką atsitraukė nuo muzikos ir atliko vaidmenis, kuriuose galėjo šį tą parodyti. Manau, kad esu netoli to.“

Numatoma, kad Timberlake‘as šiais metais pasirodys net trijuose draminiuose kūriniuose, tarp kurių – „Alpha Dog“, „Black Snake Moan“ bei „Southland Tales“.

Timberlake‘as teigė: „Man buvo pateikta daugybė pasiūlymų filmuotis komedijose, romantinėse komedijose bei visokiuose farsuose. Tačiau aš norėjau į viską žiūrėti rimtai, kaip norėjau, kad ir į mane visi žiūrėtų rimtai. Vaidmenys, kurie man tikrai tinka, yra draminiai kūriniai. Džiaugiuosi, kad sau kelią pradėjau skintis būtent jose.“

Timberlake‘o balsą taip pat bus galima išgirsti animacinėje juostoje „Shrek 3“, kur taip pat bus ir jo mergina Cameron Diaz. Paklaustas, ar jo įgarsinamas personažas Artis turi kokių nors meilės ryšių su Diaz personažu princese Fiona, Timberlake‘as paaiškino, kad jie juostoje bus pusbrolis ir pusseserė, ne meilužiai.


   

Facebook comments