Ką bendro turi Hip-Hop‘as ir Playboy TV?

Visiems puikiai žinoma erotinė televizija Playboy TV pranešė, kad jau sausio 9d. eteryje debiutuos naujas šou Hip-Hop'o tema, kurio pavadinimas bus "Buckwild". Televizijos šou metu bus galima pamatyti išskirtinius ir originalius interviu su Hip-Hop'o atlikėjais, kurie atsakinės į klausimus apie lankymąsi striptizo klubuose, apie moterišką apatinį trikotažą, apie dalyvavimą ekstremaliose sporto šakose ir pan. Jim English, kompanijos "Playboy Entertainment Group Inc." vadovas, sakė, kad idėja bendradarbiauti su Hip-Hop'o atstovais buvo logiškas sprendimas.

"Šių dienų Hip-Hop'o kultūra yra paremta tais pačiais principais, kuriuos Hugh Hefner'is (žurnalo "Playboy" išradėjas) pristatė savo šaliai prieš 50 metų," sakė English'as. "Tiek Hip-Hop'as, tiek erotika yra kiekvieno žmogaus gyvenimo būdo išskirtinumo simbolis. "Buckwild" yra mūsų pirmas įsiveržimas į seniai nusistovėjusią kultūrą ir tai tik padės jai vystytis labiau įvairesniais būdais."

Be artimiausiu metu numatytų interviu su OutKast, Snoop Dogg, Busta Rhymes, Lil' Jon and the Eastside Boys, Ying Yang Twins, Loon ir Naughty By Nature nariu Treach, naujasis TV šou rodys necenzūruotus muzikinius vaizdo klipus, kuriuose yra erotikos elementų.

Tai yra antras didelis Playboy TV projektas, įtraukiantis Hip-Hop'a, per pastarąsias kelias savaites. Kanalas neseniai pranešė apie būsimą bendradarbiavimą su Sean'u "P. Diddy" Combs'u, kurio iniciatyva JAV televizijų eteryje pasirodys naujas muzikinis kanalas "H.Y.P.E. TV" ("Hot Young People's Entertainment Television"). Jis varžysis su jau įsitvirtinusiais rinkoje kanalais MTV, BET, naujuoju Fuse, o taip pat ir su būsimu "Slim Shady Records" ir "Universal Music Group" bendru projektu "1AM".


   

Facebook comments