Kalėdoms artėjant – muzikinė A. Rimiškio dovana

Geros emocijos, nuoširdi muzika, šiltos šypsenos, rožės ir kalėdinės dovanėlės – tokią šventinę nuotaiką dainininkui Andriui Rimiškiui pavyko sėkmingai sukurti koncerto Klaipėdoje metu.

Nemokamas atlikėjo pasirodymas vyko Klaipėdos senelių globos namuose. A. Rimiškis buvo geidžiamiausias Lietuvos dainininkas, kurio atliekamų kūrinių artėjančių gražiausių metuose švenčių proga pageidavo pasiklausyti globos namų gyventojai.

A. Rimiškis ilgai net nesvarstė sulaukęs šių globos namų administracijos siūlymo padovanoti senjorams muzikos šventę: “Man be galo malonu, kad mano atliekamos dainos mėgstamos ir mažų, ir didelių. Džiaugiuosi, kad jos sušildo ir tuos žmones, kurie kiekvieną naują dieną pasitinka vienatvėje ir jaučiasi užmiršti.”

Anot dainininko, prieš Kalėdas Lietuvoje priimta dėmesį sutelkti į artimųjų šilumos pasigendančius vaikus, o senyvo amžiaus vieniši žmonės lyg ir pamirštami. Todėl A. Rimiškis džiaugiasi turėjęs galimybę pabūti su tais, kurių gyvenime – tik ilgų gyvenimo metų prisiminimai...

Koncerto globos namuose gyvenantiems senoliams metu dainininkas atliko geriausius savo hitus bei dainas iš antrojo albumo „Gyvenimo meilė“, salėje susirinkusioms senjoroms dovanojo rožių, kurios jau tapo neatsiejama dainos “Gėlių kvartale” atlikimo dalimi.

Į Klaipėdos senolių globos namus A. Rimiškis atnešė ne tik muzikos šventę ir puikią nuotaiką, bet ir dovanų. Jis perdavė renginio rėmėjų dovanas – dienraščių “Respublika”, “Vakaro žinios” ir “Vakarų ekspresas” prenumeratą, “Respublikos leidinių grupės” kalendorius, dovanas kalėdiniam vaišių stalui ir paties dainininko reklamuojamą “SKO” konservuotą produkciją.


   

Facebook comments