"Kastaneda" gerbėjams parengė siurprizą

Grupės "Kastaneda" nariai, paveikti pagaliau atšilusių oro ir pakilios nuotaikos, kuri apėmė pabaigus paskutinius naujo albumo įrašus, nusprendė pakelti nuotaiką ir savo gerbėjams. "Kadangi pati artimiausia bendravimo priemonė su gerbėjais (neįskaitant koncertų) yra mūsų internetinis puslapis, mes nutarėme surengti dar vieną konkursą savo gerbėjams ir klausytojams",- pasakojo grupės "Kastaneda" nariai Kipishas ir Lukas.

"Skelbiame ketureilių apie mūsų grupę konkursą! Patikrinsim mūsų gerbėjų kūrybiškumą, o taip pat gerai praleisime laiką juos skaitydami ir rinkdami.

Adresu internete www.kastaneda.lt visi suras konkurso taisykles, bet bet kokiu atveju visus ketureilius galite siųsti elektroninio pašto adresu info@kastaneda.lt. Mūsų su Kipishu atrinktus 10 geriausiųjų patalpinsime į mūsų interneto puslapį, kur visi norintys galės balsuoti ir išrinkti laimėtojus!"- pasakojo grupės "Kastaneda" narys Lukas.

"Be abejonės, be prizų nepaliksim nė vieno laimėtojo, juos apdovanosime savo firmine atributika", - papildė savo kolegą Kipišas.


   

Facebook comments