Katia Lel baigė atostogauti

Katia Lel grįžo iš atostogų, kurias praleido Jungtiniuose Arabų Emyratuose, rojaus kampelyje, kuris vadinasi Abu-Dabiu. Pasak pačios dainininkės, paskutiniu metu jos beprotiškas gyvenimo ritmas su pastoviais koncertas, įrašais studijoje, važinėjimais ir skraidymais, tiesiog privertė ją padaryti pauzę ir pašvęsti keletą dienų tik sau.

"Maksas Fadejevas pasakė, kad geriausia išeitis būtų man pabėgti į negyvenamą salą, - juokiasi Katia, - bet aš pasirinkau prabangų, tačiau tuo pačiu ir "atsiskyrėlišką" viešbutį, kuriame nėra per daug turistų. Atvykusi pažvelgiau į veidrodį ir man pagailo pačios savęs - aš buvai panaši į badaujantį žvirblį."

Katia nusprendė skubiai taisyti padėtį. šį kartą ji nusprendė apsieiti be kultūrinės programos ir ryžtingai atsisakė ir safario, ir jojimo kupranugariu, ir plaukiojimo po vandeniu. Užtat dainininkė į valias miegojo, vaikščiojo, sportavo, lankėsi daugybėje vietinių restoranų. "Kad reabilituočiausi, prisiverčiau valgyti viską iš eilės - spagečius, desertus, nacionalinės virtuvės patiekalus ir t.t.", - sakė ji.

Didžiausias sukrėtimas dainininkės laukė vietinėje diskotekoje. "Vieną vakarą, kai sėdėjau minkštame krėsle po atviru dangumi, nešokdama, o tiesiog ilsėdamasi, staiga iš kolonėlių išgirdau "Musi-pusi"! Mano nustebimui nebuvo ribų. Kaip ši kompaktinė plokštelė pakliuvo į nuošalų Abu - Dabio viešbutį - didžiulė mįslė. Neslėpsiu, man buvo malonu stebėti, kaip skambant mano dainai linksminasi turistai. Gaila, kad mano poilsis truko tik penkias dienas, nes turėjau pratęsti gastroles", - pasakojo atlikėja.


   

Facebook comments