Kauniečių grupės „Alejandro“ dainoje ir „mini“ vaizdo klipe apnuogintas moters kūnas tapo subtiliu instrumentu (+ audio, video)

Kauniečių grupė „Alejandro“ sulaukė susidomėjimo, kai šių elektroninės muzikos virtuozų kūrinius „Social network“ ir „Music cage“ ėmė groti radijo stotys „Power Hit Radio“ ir „Opus 3“. Į juos dėmesį atkreipė ir Andrius Mamontovas, kurio idėja paskatino sukurti pirmąjį „Alejandro“ vaizdo klipą „The file“. Pasak atlikėjų, šioje dainoje paliesta diskriminacijos tema - aktuali ne vien tik mus supančiame realiame pasaulyje, bet ir elektroninėje erdvėje, nes visuomenė linkusi nurašyti tuos, kurie neatitinka standartų.

Savo naujame radijo single „Play on my body“, kurį norime jums pristatyti, „Alejandro“ dainuoja apie šiuolaikines pažangiąsias technologijas, kurios lietimo funkcijos dėka leidžia realizuoti įvairiausias idėjas. Vizualinei savo kūrybos išraiškai didelę reikšmę teikiantys grupės nariai Alejandro ir Andrijana internete patalpino ir intriguojantį „mini“ vaizdo klipą, pristatantį dainą „Play on my body“, kurį peržiūrėti galima čia:   

Facebook comments