Kaunietė dainininkė Gabi pristato naują dainą "Pasiryžus" (+ audio)

Kaunietė dainininkė Gabi artimiausius mėnesius leis Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pakvietimo atvykti į JAV mergina sulaukė labai netikėtai, tačiau šia idėja nė karto nesuabejojo ir stengiasi iš šios kelionės pasisemti kiek įmanoma daugiau. „Noriu šią galimybę išnaudoti visais įmanomais muzikiniais tikslais, įgauti kuo daugiau ir įvairesnės muzikinės patirties, taip pat sužinoti daugiau muzikos istorijos” – pasakoja atlikėja. „Juk čia gimė džiazas, rokas, populiarioji muzika” – apie muzikos ištakas kalba Gabi. „Kita kelionės stotelė bus Kalifornijos valstijoje esantis Los Andželas. Esu įsitikinusi, jog muzikos pasaulis šioje Amerikos dalyje bus gerokai kitoks nei čia ” – lūkesčiais dalijasi dainininkė.

Gabi žavisi didžiule žmonių įvairove JAV, iš kurios muzika gimsta natūraliai. „Čia yra tiek daug muzikuojančių žmonių ir visi jie tokie skirtingi, visi asmenybės. Čia žmonės turi laisvę rinktis būti tuo, kuo jie nori, atrodyti taip, kaip jie nori... – įspūdžiais dalinasi mergina – Kuo esi išskirtinesnis, unikalesnis, originalesnis, tuo esi tik visiems įdomesnis”. Čia gimė ir jos naujos dainos „Pasiryžus” idėja. Dainą kurti padėjo ir dainininkę globojantis prodiuseris Benas Ivanovas. Gabi tikina, kad jos dainą „Pasiryžus” galima interpretuoti įvairiai. Pasiryžimas gali tapti motyvacija iš esmės keisti gyvenimą, imtis naujų iššūkių ir neleisti niekam sau sutrukdyti, tačiau galima pasiryžti ir ryžtingai nutraukti tai, kas nebeteikia laimės.

Tačiau iš kelionės į greitu gyvenimo ritmu alsuojančias Jungtines Amerikos Valstijas Gabi tikisi ne tik įgyti muzikos istorijos žinių, bet ir siekti muzikinės karjeros. Nors konkurencija JAV – milžiniška, mergina džiaugiasi, jog vis vien galima rasti savo erdvę, kur galima pasirodyti, užmegzti ryšius, planuotis bendrus pasirodymus su kitais atlikėjais, o iš muzikos pasaulio profesionalų ir išmokti šio meno paslapčių. Mergina tikisi sutikti bendraminčių, sukurti kažką naujo ir išmokti to, ko negalėtų išmokti Lietuvoje. Po kelionių po didžiuosius JAV miestus dainininkė planuoja išbandyti savo jėgas šių metų „Eurovizijos” konkurse, kurioje, tikisi, pravers per šiuos mėnesius sukaupta patirtis.

Naująją Gabi dainą galite išgirsti čia:


   

Facebook comments