"Keane": "Topus užvaldė apsimestinė pop muzika"

Grupės "Keane" lyderis Tom'as Chaplin'as užsipuolė dabartinius pop scenos atstovus, pavadindamas šių laikų pop muziką "apsimestine", o topus - "apgailėtinos būklės".

Gegužės 7-ąją dieną ketvirtą studijinį albumą "Strangeland" išleidęs kolektyvas tiki, kad "už topų ribų slypi nuostabus puikios muzikos pasaulis", tačiau pats Top 40-ukas yra tiesiog bjaurus.

Kalbėdamas su "Daily Star" Chaplin'as sakė: "Topai yra apgailėtinoje būklėje. Kažkokia palaida bala. Kartais įsijungiu "MTV" ir ten matau tik beprasmį triukšmą. Tai nuobodu. Apsimestinis popsas ima viršų - siaubinga Europop muzika ir š****** R&B verčia mane galvoti - kas darosi?".

Dainininkas patikino, kad tai nereiškia, jog jis "nurašo" visą naują muziką: "Yra daugybė gerų projektų, kurie neturi vilties patekti į Top 40-uką. Daug jaudinančių dalykų galima rasti už topo ribų, tačiau pats Top 40-ukas šiais laikais yra labai nuviliantis."

Chaplin'as taip pat paaiškino nutaręs parodyti tikrąjį save ir daugiau nebebijo "pasakyti kažką ne taip".

Jis pridėjo: "Tikrasis aš nepasirodė iškart. Bijojau pasakyti kažką ne taip. Mes galime labai stipriai įtakoti žmonių požiūrį."

Jūsų dėmesiui - naujasis "Keane" albumas "Strangeland":   

Facebook comments