Keistuolių teatre Kalėdų premjera – teatralizuotas koncertas vaikams „Kurmis ir ramunė“

Iškritus pirmajam sniegui, nori nenori patiki, kad Kalėdos jau visai čia pat, kartu su visomis žiemiškomis privilegijomis ir staigmenomis. Keistuolių teatras yra vienas iš tų, kuriam Kalėdų metas - ypatingas, nes teatro repertuare atsiranda Kalėdų premjera skirta visai šeimai.

Šių metų šventinį laikotarpį Keistuolių teatras pradės Didžiojoje scenoje pristatydamas teatralizuotą koncertą vaikams „Kurmis ir ramunė“ Zdenėk Miler ir Hana Doskočilova knygutės „Kaip kurmiukas pagydė pelytę“ motyvais. Pastabiausi Keistuolių teatro gerbėjai iš karto įžvelgs, kad pagal šių autorių kurinių apie kurmiuką ciklą buvo pastatytas ir 1999 m. žiūrovų pamiltas spektaklis „Dūkstantmečio kurmis“. Tačiau spektaklio kūrybinė grupė tvirtina, kad teatralizuotas koncertas „Kurmis ir ramunė“ nėra šio legendinio spektaklio tęsinys.

„Pasaulis yra linksmas ir gražus, o tokią žinutę teatro scenoje geriausia perteikti su muzika ir dainomis. Kai įsiklausai į mus supančią aplinką supranti, kad aplink mus pilna garsų ir dainų, jas reikia tik išgirsti. Apskritai, šio pastatymo visai šeimai pagrindinė žinutė, kad reikia su dideliu pliuso ženklu žiūrėti į gyvenimą“, –pasakoja režisierius Vytautas Rašimas.

Taigi visą gruodžio mėnesį Keistuolių teatro scenoje karaliausiantis teatralizuotas koncertas „Kurmis ir ramunė“ pakvies susirinkusius į kelionę po visą platų pasaulį kartu su pagrindiniu personažu – kurmiuku ieškoti vaistų savo geriausiai draugei. Kur jis tik nenukels žiūrovų: ir po vandeniu, ir į ryklio pilvą, ir į šiaurės ašigalį, ir į Ameriką, ir į Afriką, ir Australiją, ir Olandiją. Su įvairiais pavojais kelionėje teks susigrumti kurmiukui: gėlėmis žmogėdromis, šokinėjančiais krūmais, padanges varstančiu vanagu. Tačiau pasaulyje, kuris kupinas grožio ir gėrio, kurmiukas atokiausiuose pasaulio kampeliuose taip pat atras naujų draugų ir bendražygių. Pasitelkę fantaziją, improvizaciją ir muziką Keistuolių teatro aktoriai: Severina Špakovska, Eimantas Bareikis, Giedrius Kiela, Jonas Šarkus, Gabrielius Zapalskis pasakos istoriją pasiversdami įvairiais personažais. Kostiumus ir scenografiją kūrė dailininkė Ramunė Skrebūnaitė, muziką - kompozitorius Deividas Gnedinas, o dainų tekstus - Agnė Sunklodaitė. Po vaidinimo žiūrovų laukia linksmybės su Kalėdų Seneliu.

Taigi Keistuolių teatras kviečia didžiąsias metų šventes pasitikti kartu ir primena, kad dar neįvykus premjerai, bilietai į kai kuriuos vaidinimus jau išparduoti! Norintys keliauti su kurmiu po pasaulį raginami paskubėti, kol bilietų dar yra. Keistuolių teatro trupė savo gerbėjų lauks: gruodžio 12 d. ( penktadienį) 11 val., gruodžio 16 d. (antradienį) 14 val., gruodžio 18 d. (ketvirtadienį) 14 val. ir gruodžio 19 d. (penktadienį) 14 val. Daugiau informacijos apie gruodžio mėnesio repertuarą www.keistuoliai.lt. Bilietus galima įsigyti Keistuolių teatro kasoje (Laisvės pr. 60), kasos tel. (85) 242 45 85. Kasos darbo laikas I-V 11-19 val., savaitgaliais 1 valanda prieš renginį. Taip pat bilietus platina TIKETA.

Video reportaže „Keisti veidai“ mintimis apie Keistuolių teatro Kalėdų premjerą dalinasi režisierius Vytautas Rašimas ir aktoriai Severina Špakovska bei Giedrius Kiela.


   

Facebook comments