Kevin'as Federline'as ketina užkariauti naktinių klubų šokių aikšteles

Britney Spears vyras Kevin‘as Federline‘as ir toliau įnirtingai laikosi savo planų išleisti savo debiutinį albumą šią vasarą – jo nuomonės nekeičia ir nesėkmę patyręs pirmasis singlas.

Šokėjo karjerą į muzikanto keičiantis artistas savo pirmąją dainą „Popozao“ išleido sausį, tačiau topų pasiekti ji nesugebėjo.

Visgi, tai užsispyrusio ir tikslą užsibrėžusio Federline‘o nesustabdo ir jis toliau kalba apie savo pop karjerą – debiutinis jo albumas pasirodys. Diskas, pavadinimu „Playing With Fire“, parduotuvių lentynas pasieks rugpjūčio mėnesį, o išleis jį kol kas neskelbiama kompanija.

Federline‘as šeštadienį atliko pirmą savo muziką populiarinantį pasirodymą Atlantos (Džordžijos valstija) klube „Vision“.

Scenoje naujokui padėti sutiko reperiai Usher‘is, Nelly ir Jazze Pha. Federline‘as ketina savo muziką reklamuoti pasirodymais klubuose visoje Amerikoje.

Visuomet savimi pasitikintis Federline‘as sako: „Aš džiaugiuosi ir esu sujaudintas šio albumo ir žiūriu į prieki – ketinu tęsti savo reklaminį turą po klubus, nes tai geras būdas pamatyti, kaip gerbėjai reaguoja į mano dainas, išgirdę jas pirmą kartą.“

„Neabejotinai, mano albumas „uždegs“ viso pasaulio naktinių klubų grindis“.


   

Facebook comments