„The Killers“ koncerte atliko U2 dainą „With or Without You“, o žymusis filmų kūrėjas Tim Burton režisuos naująjį grupės vaizdo klipą (+ foto, video)

Garsioji roko grupė iš Las Vegaso prieš keletą dienų Jungtinėje Karalystėje surengė kol kas paskutinį savo turnė koncertą prieš išvykstant į Šiaurės Ameriką (į JK jie sugrįš tik kitų metų vasario mėnesį). Antrą vakarą iš eilės sausakimšoje Londono „O2“ arenoje vykusiame koncerte grupė pradžiugino publiką, atlikdama ir vieną žinomiausių U2 dainų „With or Without You“.

Grupės gerbėjai laukia pasirodysiančio „Miss Atomic Bomb“ oficialiojo vaizdo klipo, o pasaulį jau apskriejo žinia, kad „The Killers“ filmuojasi naujam – ir vėlgi ne bet kokiam. Lapkričio 16 d. žymus Holivudo režisierius Tim Burton Šiaurės Vakarų Anglijos Blekpulo mieste filmavo naują grupės video būsimam singlui „Here with Me“, kuriame vaidina ir garsi aktorė Winona Ryder. Tai jau antrasis „The Killers“ ir šio žymaus režisieriaus bendradarbiavimas – lygiai prieš 6 metus, 2006 metų lapkritį pasirodė jo kurtas „The Killers“ video „Bones“ (beje, kuris vėliau NME apdovanojimuose laimėjo Geriausio vaizdo klipo kategorijoje).

Maža to, grupė filmuoja vaizdo klipą ir dar vienam kalėdiniam singlui – „Feel it in My Bones“. Internete jau pasklido jame besifilmuojančio aktoriaus Ryan Pardey, kuris, panašu, šįkart vėl vaidins gan netipišką Santą Klausą, nuotraukos. Jas galite matyti straipsnio viršuje, o pasižiūrėti, kaip Brandon Flowers su „The Killers“ atlieka „With or Without You“ – čia:


   

Facebook comments