Kinijos valdžia pagaliau leido pardavinėti Lady GaGos albumą "ARTPOP", bet tik su juokingai cenzūruotu viršeliu (+ abiejų foto palyginimui)

2011-ais Kinijos kultūros ministras uždraudė savo šalyje platinti Lady Gagos įrašus, motyvuodamas, kad "Poker Face" atlikėja "smukdo kinų moralę ir nacionalinį identitetą." Bet pirataudami kinai vis tiek sugebėdavo gauti nelegalių skandalingosios amerikietės dainų.

Dabar gi Kinija pagaliau nuėmė "baną" Lady Gagai ir oficialiai leido šioje šalyje pardavinėti naujausią jos albumą "ARTPOP" - tačiau tik cenzūruotą jo versiją.

Kinams bus siūloma įsigyti kiek kitokį Lady Gagos albumą, kurio viršelis po cenzūravimo atrodo gan juokingai. Kad keltų mažiau nepadorių minčių, dengiantis dainininkės tarpkojį mėlynas rutulys buvo gerokai padidintas, ko dėka užsidengia ir nuogą krūtinę prilaikančios Gagos rankos. Bet juokingiausiai atrodo dainininkės kojos, kurios originaliame viršelyje yra plikos. Puritoniškiems kinams tai pasirodė pernelyg nepadoru - jie jas "Photoshop" pagalba "apvilko" juodomis pėdkelnėmis.

Cenzūruotas ir vienos dainos pavadinimas - "Sexxx Dreams" paverstas kur kas neutralesniu "X Dreams".

Prieš savaitę Lady Gaga savo "Twitter" paskyroje pasidalino džiaugsmu, kad Kinija pagaliau leidžia oficialiai platinti jos įrašus, pridėdama, jog dabar jos noras - kad jai būtų leista šioje šalyje ir koncertuoti.

"Kaip puiku!!!! Kinijos valdžia pritarė "ARTPOP" su visomis 15 dainų išleidimui! Dabar tik viliuosi, kad man leis ten ir koncertuoti!", parašė Gaga "Twitteryje".

Originalus Lady GaGa albumo "ARTPOP" viršelis:

Cenzūruotas "ARTPOP" viršelis, skirtas Kinijos rinkai:

Albumas "ARTPOP" - grotuve:   

Facebook comments