„Kitokie MC“ gali likti be prodiuserio

Nauja grupės „Kitokie MC“ daina „Skambutis Jai“ sėkmingai skamba radijo eteryje ir yra laikoma iki šiol geriausiu grupės kūriniu, o vaikinų naujo albumo įrašuose – neplanuota pertrauka.

Kaip jau buvo pranešta, grupės narys Lariz išvyko į šou verslo vadybos seminarą Danijoje.

„Turbūt jam ten gera, nes jei būtų bloga, tai pasiskųstų“, - juokėsi kitas grupės narys Deiwuzas. Anot reperio, Lariz iš Danijos sugebėjo tik pranešti, kad yra gyvas ir sveikas, bet nieko nepapasakojo apie patį seminarą. „Gal dėl to kaltas daniškas alus, kad jo laiškas buvo labai lakoniškas?“, - spėliojo Lietuvoje likęs Deiwuzas.

Jis pats irgi išvykęs iš sostinės. Trumpam nuvykęs į gimtąjį Joniškį aplankyti tėvų, Deiwuzas iš ten nesugeba grįžti jau daugiau nei savaitę.

„Su draugeliais vėl įvaldėme „Counter Strike“ žaidimą ir niekaip negalime baigti. Šiaip, kazino manęs netraukia, bet geriems kompiuteriniams žaidimams negaliu atsispirti“, - prisipažino reperis.

Išsibėgioję „Kitokių MC“ nariai labai sunervino grupės prodiuserį ir muzikos autorių Donciavą.

Netekęs kantrybės, jis pagrasino, kad jei Deiwuzas tuoj pat nemes žaidimų ir neatvyks į studiją dirbti, galės ieškoti kitos įrašų studijos ir albumą prodiusuoti pats.


   

Facebook comments